Останнє оновлення: 12:32 п'ятниця, 4 липня
Відлуння халепи / Пряма мова
Ви знаходитесь: Кримінал / Пригоди / Полторак розповідає про покарання за спалені арсенали
Полторак розповідає про покарання за спалені арсенали

Полторак розповідає про покарання за спалені арсенали

Понад 75 військових притягнули до відповідальності через пожежі з детонацією на складах боєприпасів за останні три роки.

Про таке в ексклюзивному інтерв'ю "5 каналу" розповів міністр оборони Степан Полторак.

За його словами, станом на 2014 рік більшість арсеналів мали бути закриті через проблеми з фінансуванням, а відновити все і на повну – це шалені гроші.

Однак є й інша проблема: після звільнень та розслідувань нині існує не тільки нестача коштів для охорони режимних об'єктів, але і брак кадрів, які би погодилися взяти на себе відповідальність, усвідомлюючи нестачу коштів.

«Після тих подій, які відбувалися у нас, починаючи від Сватово, ми багато чого змінили. І до відповідальності притягували. Я притягнув 75 людей до відповідальності, зокрема понад 20 генералів. Це призвело до іншої проблеми – зараз ніхто не хоче займати ці посади. Чому? Тому що немає гарного фінансового ресурсу. За сучасних умов забезпечити надійну охорону бази арсеналу дуже важко», – констатує Полторак.

Коментарі (1)

Михаил | 2018-11-13 06:46

Бомжи военные, перестанте красть гос. имущество. Надо посадить 20 генералов, а не махать пальчиком. Бордак везде.
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Дороги в приватному секторі

SVOBODA.FM