
Прокурор оскаржив ріження суду виправдати ДАІшника-хабарника
Прокуратура Чернігівської області оскаржила до суду апеляційної інстанції виправдувальний вирок Деснянського районного суду м. Чернігова.
Деснянський райсуд, як вже повідомляло видання SVOBODA.FM, виправдав ДАІшника, котрого взяли з хабарем у 2015 році. Це Роман Мітус.
Його було визнано невинуватими в одержанні неправомірної вигоди за невчинення передбачених законом дій щодо затримання автомобіля, у якого виявлено невідповідність номерних знаків агрегатів даним зазначеним у технічному паспорті.
Аналогічно суд виправдав його пособника, який сприяв у отриманні службовою особою хабара.
Ухвалений виправдувальний вирок оскаржено у зв’язку з невідповідністю висновків суду фактичним обставинам кримінального провадження щодо причетності обвинувачених до інкримінованого злочину та істотними порушеннями судом вимог кримінального процесуального законодавства.
Прокурор надав суду достатньо обґрунтовані, одержані у законний спосіб докази вини причетних до злочину осіб та орієнтував суд на ухвалення обвинувального вироку з призначенням їм покарання у вигляді позбавлення волі строком на 6 та 5 років та 6 місяців в відповідно.
Проте, усупереч встановленим фактичним обставинам справи, які сторона обвинувачення вважала об’єктивно доведеними, суд дійшов висновку про відсуніть вини осіб та ухвалив виправдувальний вирок, який прокурором оскаржено.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 4129 |
Посилання до теми:
21.11.2017 Деснянський райсуд виправдав досвідченого ДАІшника у справі про вимагання хабара
12.04.2017 Чи катували наркозалежних на Чернігівщині? Слідами операції СБУ
8.08.2015 Автозлодії попались з колесом Mitsubishi на гарячому
Додати коментар: