Останнє оновлення: 09:51 вівторок, 4 листопада
Переділ
Постійне посилання: http://newvv.net/crime/adventure/254547.html
Рейдери атакують фабрику Елегант в Чернігові

Рейдери атакують фабрику "Елегант" в Чернігові

На фабрику "Елегант" у Чернігові явилися "паперєднікі". Нинішніх - не пускають.

Робота зривається. Тривають словесні перепалки.

З'явилася поліція (а толку?).

«350 людей зараз у приміщенні. Прибиральниці стало погано і викликали швидку. Виробництво зривається. Я не знаю, що це за люди. Ніхто нічого не пояснює. Прийшла колишній бухгалтер підприємства і колишній начальник комерційної служби. Кажуть, що у їх є документи, які засвідчують, що буцімто змінилося керівництво фабрики. Мене не допускають всередину. Ми викликали поліцію», — зазначає Наталія Романовська.

Зйомки з місця подій від відання "ЧеLine":

 

Згодом учасник подій Костянтин Іванов, котрого можна помітити на відео вище, повідомив. що рейдерам не вдалося взяти фабрику наскоком. Пан Іванов – президент Чернігівської регіональної торгово-промислової палати, колишній депутат Чернігівської міськради, а раніше – співробітник КДБ СРСР. 

Костянтин Іванов

Коментарі (2)

атROSHEN | 2017-08-31 22:48

Хто повірить, що тут не торчать вуха та роги атрохі...

7777 | 2017-08-31 11:51

На першому відео видно як відомий ,,демократ" і ,,патріот", українець Константин Іванов - порадившись з шанованим місцевим олігархом та родоначальником клану Тарасовцем кричить:,..викидайте її,викидайте..".Викидайте кого?, просту робітницю,жінку,що відстоює право на роботу,право на життя? А ви кажете-РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ!!??


































































































































закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Міс-Латвія приїздила в Чернігів. ФОТО

SVOBODA.FM