
Затриманий на хабарі редактор Strana.ua
Головний редактор інтернет-видання «Страна.юа» був затриманий в офісі видання після проведених там обшуків і доставлений в Головне управління Міністерства внутрішніх справ України в м.Києві.
«Добрехався, нарешті, до правди, – коментує (разом з фото) Генеральний прокурор Юрій Луценко. – За матеріалами ДФС і прокуратури м. Києва поліцією затримано І. Гужву, який вимагав і отримав 10 тис. дол. за нерозміщення компроментуючих матеріалів на діючого політика. У слідства наявні відео та аудіо докази».
Ігор Мосійчук, однопартієць фігуранта справи, прокоментував новину так:
«… затримання при отриманні хабара головреда зливного кремлівського Інтернет-бачка strana.ua Ігоря Гужви та чому він вимагав з мого друга та колеги по фракції Радикальної партії Дмитро Лінько гроші. Наразі: вимагав, отримав, затриманий. Є всі докази».
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 4407 |
Посилання до теми:
21.06.2017 Кожна третя «джинса» у ЗМІ – від «Опозиційного блоку»
17.02.2017 У Чернігові через скандал скасували відкриту зустріч з заступницею редактора «Страна.ua»
25.10.2016 Партии «однодневки» – это виртуальные проекты для размытия рейтинга «Оппозиционного блока»
25.08.2016 СБУ «вписалася» за ментів-убивць і «пресанула» редактора сайту. Відео
Додати коментар: