Останнє оновлення: 14:09 п'ятниця, 9 травня
Крадуть
Ви знаходитесь: Кримінал / Пригоди / Поцуплене Audi зупинили ще до заяви про його викрадення
Поцуплене Audi зупинили ще до заяви про його викрадення

Поцуплене Audi зупинили ще до заяви про його викрадення

Поліцейські Чернігова знайшли викрадене авто швидше, ніж повідомлення про злочин надійшло до чергової частини поліції.

Про це повідомляє сектор комунікації головного управління Національної поліції в Чернігівській області.

На перехресті вулиць Толстого та Івана Мазепи патрульний екіпаж затримав автомобіль «Ауді» й повідомив про це до чергової частини.

В машині перебували двоє молодиків, які на запитання поліцейських про документи (права і свідоцтво про реєстрацію) нічого не змогли відповісти. Хлопці у відповідях плутались та нервували.

Один з молодиків кинувся навтьоки, проте патрульні його швидко впіймали. Спроба втечі викликала ще більше підозр. В подальшому вони зізналися, що авто викрали біля розважального закладу.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група Чернігівського відділу поліції. Парубків 1993 та 1994 років народження поліцейські доставили до відділу для з’ясування всіх обставин.

В подальшому до поліції надійшла заява 57-річного чернігівця, який повідомив, що кілька хвилин тому від супермаркету на проспекті Перемоги невідомі викрали його автомобіль Audi-80.

Автомобіль повернутий власнику. Триває досудове розслідування.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Профорієнтація для підлітків під час війни

SVOBODA.FM