На Чернігівщині спіймався на хабарі голова сільради
У Чернігівській області на хабарі затримали голову однієї із сільрад.
Чиновник вимагав грошей за виділення земельної ділянки.
У Чернігівській області на хабарі затримали голову однієї з сільрад. Про це повідомили в прес-службі Національної поліції.
"За виділення земельної ділянки чиновник вимагав 7 тис. грн неправомірної вигоди. Сьогодні, 12 лютого, в службовому кабінеті його затримали співробітники Управління захисту економіки (УЗЕ) Національної поліції (НП) і прокуратури Чернігівської області", - йдеться в повідомленні.
Працівники УЗЕ НП в Чернігівській області зібрали матеріали стосовно злочинної діяльності посадовця сільради.
За цим фактом прокуратурою відкрите кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України "Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою".
| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 7253 |



















Коментарі (4)
Павло | 2016-02-13 14:19
Павло | 2016-02-13 14:14
Им`я | 2016-02-13 11:26
Семен Палій | 2016-02-13 07:15