
Чернігівців дурили іграми в кафе
Працівники управління протидії злочинності у сфері економіки УМВС в Чернігівській області викрили заклад, де всупереч Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» через Інтернет надавалися послуги з доступу до участі в азартних іграх.
Про це повідомляє сектор зв'язків з громадськістю УМВС Українив Чернігівській області
Оперативники викрили незаконний гральний зал, замаскований під Інтернет-кафе.
У закладі розміщувалися 15 комп’ютерів з виходом до всесвітньої мережі, на яких було встановлене програмне забезпечення для доступу до азартних ігор та i-бокс, призначений для здійснення будь-яких онлайн платежів.
За допомогою платіжного терміналу гравці розплачувалися за послуги, отримували код доступу, а вже на комп’ютерах грали в азартні ігри та робили ставки онлайн в букмекерськихконторах. В разі виграшу клієнт отримував гроші через i-бокс.
Під час санкціонованого обшуку вилучили 15 системних блоків комп’ютерів з програмним забезпеченням для проведення азартних ігор, 15 моніторів, флеш-картки та платіжний термінал (i-бокс).
Відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 203-2 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом).
Це карається штрафом від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.
Зараз триває досудове розслідування.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 6308 |
Додати коментар: