Останнє оновлення: 09:51 вівторок, 4 листопада
Браконьєри / Операція "Нерест"
Ви знаходитесь: Кримінал / Пригоди / Боротьба з браконьєрами триває
Боротьба з браконьєрами триває

Боротьба з браконьєрами триває

«Золотою жилою» під час операції «нерест» виявилися озера біля села Замглай Ріпкінського району для співробітники міліції лінійного відділу у річпорту "Чернігів" та "Чернігівдержрибохорони".

Тільки за одну ніч міліціонери затримали там чотирьох чоловіків (двох з Радянської слободи Чернігівського району та двох з с. Гасичівка Городнянського району). Вони ловили рибу забороненим знаряддям – сітками.

Рибалки виловили майже півтисячі карасів. Загальна сума збитків, завданих рибному господарству, склала близько трьох тисяч гривень. Наразі працівники міліції збирають необхідні матеріали для порушення кримінальної справи.

Тієї ж ночі працівниками міліції та "Чернігівдержрибохорони" був затриманий житель Городні, який на річці Снов біля села Конотоп Городянського району здійснював вилов риби за допомогою електролову.

Цей браконьєр наодинці примудрився «натрощити» чималу кількість риби цінних порід, а саме: щуки - 32, в'язь - 5, плітка - 119, лин - 6, плоскирка - 5, окунь - 34, білизна - 5, миньок - 1 штука. Збитки, завдані рибному господарству, склали близько 3500 гривень.

Міліція проти зловмисника порушила кримінальну справу за ст.249 ч.2 Кримінального кодексу України - незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом, карається штрафом від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.

Електроудочка електролов браконьєр

Як вже повідомлялося раніше, нещодавно в Ріпках та Коропі відбулися судові засідання, де розглядалися справи про браконьєрство, підсудні займалися виловом риби за допомогою електоровудок. Так-от, в обох випадках судді призначили браконьєрам реальні терміни ув'язнення, ні про які умовні терміни навіть не йшлося.

Тому, любителі легкої наживи, якщо ви не в курсі, то повідомляємо: санкції за «браконьєрськими» статтями Кримінального кодексу України були значно посилені. А як кажуть, незнання закону не звільняє від відповідальності за його порушення.

Коментарі (1)

Моряк | 2010-05-27 10:22

Ну сети еще куда ни шло. Но "электрикам" - аккумулятор на шею и в воду! Ведь после работы этих уродов водоем становится "стерильным", то есть там ничего живого не остается.
закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Міс-Латвія приїздила в Чернігів. ФОТО

SVOBODA.FM