
Переляканий хлопчик зарізав п'яного чоловіка
Надвечір у Чернігівський міський відділ міліції надійшло тривожне повідомлення: у під'їзді будинку по просп. Перемоги в калюжі крові виявлене тіло немолодої людини зі слідами насильницької смерті.
Згодом судмедексперт знайшов на тілі померлого декілька ножових поранень у шию і живіт.
Наступного дня міліціонери затримали підозрюваного у вбивстві. Йому виповнилося лише 12 років, він – учень 7 класу.
Хлопчик розповів оперативникам, як того дня йшов вулицею та біля під'їзду одного з будинків побачив чоловіка, який не міг звестися на ноги, схоже, непогано «відсвяткував» травневі свята. Невідомий попросив хлопця довести його до квартири, на третій поверх.
Чоловік і хлопчик почали поволі підніматися сходами, при цьому вже немолодий чоловік почав галасувати і стукати в усі двері, що траплялися йому на шляху. Обурені сусіди робили йому зауваження, але бажаного ефекту не дочекалися.
Нарешті, п'яний та його юний провожатий дісталися дверей потрібної квартири, але господар ніяк не міг «влучити» ключем у замок. Це викликало чергову хвилю злості, яку хмільний чоловік зігнав на дверях, а потім і на своєму добровільному помічнику.
Як розповідає хлопчина, в цей час з кишені бешкетника випав складаний ніж. Підліток, захищаючись, автоматично схопив його та кілька разів ударив чоловіка в груди і живіт. Той упав. Намагаючись втекти, хлопець переступив через тіло, та вже зібрався подріботіти сходами, як відчув, що його за ногу схопила міцна рука. Тоді хлопець розвернувся і ще кілька разів ударив чоловіка в шию.
Руки й одяг хлопчини були геть чисто заляпані кров'ю і тому підліток витягнув з поштової скриньки газету, витер нею руки та загорнув у неї ніж. А вибігши з під'їзду, тут же, поблизу будинку, викинув його.
Не витримавши психологічного навантаження, хлопчик того ж вечора розповів у дворі своїм друзям, що накоїв.
Малолітній до цього нічим «таким» не виділявся, виховувався в звичайній «середньостатистичній» сім'ї. Хіба що за неуспішність в школі був переведений до спеціальної установи для розумово відсталих дітей.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 8014 |
Посилання до теми:
27.04.2010 П’яний 17-річний «замочив» товариша
9.10.2009 Замочив залицяльника... дісталося і матусі
1.09.2009 Захистив матір – «замочив» батька
12.05.2009 Вбивче кохання. В алкогольному угарі
28.04.2009 Нічна прогулянка в алкогольному угарі. ФОТО
Коментарі (5)
катёнок)) | 2010-05-21 07:34
Реалист | 2010-05-20 11:06
Пэрэляканый хлопчык | 2010-05-19 23:03
Йося | 2010-05-19 22:04
гость | 2010-05-19 14:00