16:58Голова ОДА Андрій Прокопенко: Майбутнє тваринництва – за передовими технологіями
15:26На перехресті Миру та Котляревського з 12 травня - перекриття руху для проведення аварійних робіт
13:29Прибутковість виробництва молока в Україні впала до шестирічного мінімуму
12:38Ягідництво–перспективний напрямок для бізнесу і поштовх для створення робочих місць на Чернігівщині
12:22Атрошенко хоче збудувати у Чернігові ще 2 фонтани
10:55Уряд розблокував фінансування телеканалу ATR
9:49У Мінінфраструктури розповіли, коли запрацює громадський транспорт і що буде з метро


© 2001-2023 SVOBODA.FM
При будь-якому використанні матеріалів гіперпосилання на SVOBODA.FM є обов'язковим.
Передрук у друкованих ЗМІ і використання матеріалів з комерційною метою виключно за наявності письмової угоди з Редакцією!
Редакція може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст републікованих матеріалів. / Редакція / Проект
*PR, *Імідж, *Позиція, *офіційно - іміджеві публікації, реклама або точка зору офіційних структур, які не є позицією редакції.
Тел.: +380 462 922-922; +380 44 232-79-79; +380 63 555-33-50 (SMS, Viber, WApp, Tg, FB).
E-mail редакції: news@svoboda.fm
ШАНОВНІ КОМЕНТАТОРИ!
Новини Чернігова, інтернет газета, все про Чернігів: політика, економіка, культура, спорт, кримінал, ІТ. Чернігів фото, Чернигов новости