6.01.2008 12:19
М.Гончар
На Нобелівську премію…
Рецензія одного вірша Дивна ситуація, коли на найвищі літературні премії пропонуються твори невідомого автора. Причину треба шукати не в авторові, а в суспільстві, в шкалі цінностей та в дорозі, на яку впало Боже зерно. Криза філології, про яку не один вік говорять, найбільше стосується тоталітарного ладу, зігнувшого творчість у слугу. Нагадаємо, якими принципами научали молодь: партійності та верховенства змісту над формою твору. Якщо зміст - партійний, то навіщо форма?
20:19Колядин-колядин, я у батька один. ФОТОфакт
14:36Христос народився!
13:20Українські крокодили засідилися без діла. ФОТОетюд
13:05Радіо "Високий Вал" з Чернігова транслюється американською газетою на США!


© 2001-2023 SVOBODA.FM
При будь-якому використанні матеріалів гіперпосилання на SVOBODA.FM є обов'язковим.
Передрук у друкованих ЗМІ і використання матеріалів з комерційною метою виключно за наявності письмової угоди з Редакцією!
Редакція може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст републікованих матеріалів. / Редакція / Проект
*PR, *Імідж, *Позиція, *офіційно - іміджеві публікації, реклама або точка зору офіційних структур, які не є позицією редакції.
Тел.: +380 462 922-922; +380 44 232-79-79; +380 63 555-33-50 (SMS, Viber, WApp, Tg, FB).
E-mail редакції: news@svoboda.fm
ШАНОВНІ КОМЕНТАТОРИ!
Новини Чернігова, інтернет газета, все про Чернігів: політика, економіка, культура, спорт, кримінал, ІТ. Чернігів фото, Чернигов новости