Останнє оновлення: 14:09 п'ятниця, 9 травня
30.06.2004

30.06.2004 19:56
О.Г., редактор В.В.

"... Янголи з великими крилами мають бути там, де найбiльше повiтря..."

...Не варто зважати, а тим бiльше сподiватися на захоплення тих, хто не дихає!" - це перше, що спало на думку, коли я повертався, перебуваючи у стані легкої ейфорії, з клубу "Барви". Днями там відбулася вечірка з дивною назвою "1/13 МАСИ ТIЛА". Сам колектив класифікував це дійство як "декадансний рок з присмаком сарказму". І хоча солістка гурту Алабама Полорська обіцяла справжнє АПНОЕ (апное - це короткочасна вiдсутнiсть дихання), дихати навпаки хотілося як ніколи і присутність цих самих янголів відчувалася. Дивитися фото з концерту >

30.06.2004 17:40
"Чернігівський Вісник"

Сказання про птахові голови

Чернігів (місто і територія) відомі з сивої давнини. Напевне, вже тисячу і більше років тому були державні символи. Та достовірні відомості про них до нас не дійшли. За переказами, емблемою Чернігівського князівства здавна вважався чорний двоголовий орел. Після розпаду Київської Русі Чернігово-Сіверська земля у XІV ст. перебувала під владою Великого князівства Литовського, з початку XVІ ст. перейшла до Московської держави, а після Деулінського перемир’я 1618 р. — до Речі Посполитої. Герб Чернігівського воєводства затверджений на сеймі у 1633 р. Він зображував чорного двоголового орла з розпущеними крилами, увінчаного однією короною.

30.06.2004 17:30
Віталій АДРУГ, 16.05.02

ХАЙ ЖИЄ ОБЛАСТЬ!

Жовтнева революція 1917 року перевернула життя шкереберть на усіх рівнях. Останній губернатор Дмитро Іванович Дорошенко виїхав до Києва, де в уряді П. Скоропадського обійняв посаду міністра закордонних справ. Пізніше подався за кордон: Чехословаччина, Німеччина, Канада. А на Чернігівщині вирували революційні пристрасті. Встановлювалася радянська влада, точилася запекла боротьба з денікінцями, петлюрівцями, білополяками, Врангелем, німцями, австро-угорцями, внутрішньою контрреволюцією. Більшовики перемогли. І в 1921 році розпочався довгий перехід до мирного життя.

30.06.2004 17:12
Ольга КАРИ

ПРИЗРАК

Я умер. И вот уже час я сижу над собственным телом. Неужели никто так и не придет сюда, неужели никто не увидит лежащего в луже собственной крови человека? Хотя да, ну кто же будет бродить ночью по этому захолустью? М-да... Уйти я не мог. Судьба моего когда-то собственного тела была мне не безразлична. Да и идти мне было больше некуда. Но пока я ещё не полностью свыкнулся с мыслью о том, что теперь я - призрак. А призраку некуда спешить. У него больше нет друзей и дома, любимой женщины, ему не хочется есть, ему никогда не холодно, жара ему нипочем. Поэтому пока мне больше нечем было заняться, как сидеть над своим трупом и ждать.

30.06.2004 16:06
Сергій КЛОПОТ

КАНАЛИ НА ЗАМОВЛЕННЯ або ЗАБАВКА ДЛЯ ТЕЛЕМАНА

Ще донедавна телевiзори в областi показували не бiльше трьох програм. Ситуацiя змiнилася, коли на Чернiгiвщину, як i в iншi регiони України прийшло кабельне телебачення (КТБ). ХТО Є ХТО У листопадi 1991 року у Чернiговi запрацювала перша органiзацiя кабельного телебачення - ТОВ “Комерцiйний телевiзiйний центр”. За словами її колишнього директора Вiктора Коваля, зоною дiї першої черги був район вулиць Доценка, частини Рокоссовського, Космонавтiв. А на початку 1992 року абонентами кабельникiв стали майже 1,5 тисячi чернiгiвцiв. Розпочинали з ретрансляцiї 5 каналiв, поступово збiльшуючи їх кiлькiсть. Згодом реорганiзувалися у ТОВ “Кабельний телевiзiйний центр м. Чернiгова” (КТВЦ), поширивши його дiяльнiсть на iншi вулицi, а кiлькiсть пропонованих каналiв наростили до 23. КТБ “завойовує” i найбiльшi мiста областi.

30.06.2004 13:53
Ольга Кари

ДОМ

Дом просыпался. Лучи вечернего солнца щекотали мутные окна, в густой траве зазвенели сверчки, ветер цеплялся за трубу и путался в проводах. Дом печально вздохнул: он вспомнил сон. Вообще-то, уже много лет подряд ему снились одни и те же сны. А снились дому собственные воспоминания. В этот раз Дом вспоминал зиму. Когда много-много лет назад в нем жили люди, то каждую зиму они топили печь. Огонь согревал Дом, отчего тот чувствовал себя особенно важным. Этот маленький огонек в печи был частью его самого, как и люди, для которых он уберегал уютное тепло печки.

30.06.2004 12:54
Сергій Кабацький

Іронія & Малювання

МАЛЮВАННЯ Пояснення неможливе. Можна лише розгорнути власну думку до розмірів креслень літака. Поділитися з кимось енергією відкриття. Скористатись словом. (Руки невпевнені). Стрічка визнання. Посмішка війни. Бачили на малюнку дитини.Поділися. Скористайся словом язикатої фарби, що працює в парі, препарує ідеали, вчиться аналізувати. Головна думка минає. Отримуєш наступне завдання.Молодець, що нічого не чуєш. Складені руки. Дзвоник до виходу. 14.04.2000

30.06.2004
Реклама на сайті SVOBODA.FM
Главпорт
Тижневик "СІВЕРЩИНА"