Останнє оновлення: 20:48 п'ятниця, 21 червня
Суспільство
Ви знаходитесь: Пригоди / Розваги / В "Укрзалізниці" розглядають можливість запровадження жіночих купе
В Укрзалізниці розглядають можливість запровадження жіночих купе

В "Укрзалізниці" розглядають можливість запровадження жіночих купе

До жіночих купе допускатимуть жінок, трансжінок та мам з дітьми до 6 років будь-якої статі, але "цей діалог ще відкритий".

В "Укрзалізниці" оголосили, що розглядають можливість запровадження жіночих купе на маршрутах далекого сполучення. Про це повідомляє прес-служба "Укрзалізниці". 

"Компанія розглядає можливість запровадження жіночих купе. Так, розробляються IT-рішення та будуть внесені відповідні зміни до нормативних актів. Також компанія проводить консультації з юристами, міжнародними та українськими громадськими організаціями", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що жіночі купе буде запроваджено в експериментальному режимі на декількох обраних маршрутах далекого сполучення, пасажири яких проводили в дорозі багато часу. В "Укрзалізниці" також відмітили, що на першому етапі послугу з купівлі квитків у жіночі купе можливо реалізувати тільки через власний мобільний застосунок перевізника.  

Крім того, як повідомив керівник з комунікацій та маркетингу пасажирського напрямку "Укрзалізниці" Олександр Шевченко (пізніше пост у соцмережі він проховав), допускатимуть до таких жіночих купе жінок, трансжінок та мам з дітьми до 6 років будь-якої статі. Але "цей діалог ще відкритий".

В "Укрзалізниці" також нагадали, у 2010 році вже запроваджували таку послугу, але вона не користувалася попитом, адже була доступною виключно в касах. 

"Усі нові та модернізовані вагони "Укрзалізниці" — а це близько 15% вагонів у активному використанні — наразі обов’язково оснащені камерами відеоспостереження та кнопками виклику провідника", - додали в УЗ.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Українки в Квебеку і… компостування зі школи

SVOBODA.FM