Останнє оновлення: 10:09 середа, 17 липня
правила життя
Ви знаходитесь: Пригоди / Розваги / Спека у багатоповерхівках: безпека для дорослих і дітей
Спека у багатоповерхівках: безпека  для дорослих і дітей

Спека у багатоповерхівках: безпека для дорослих і дітей

У спекотну погоду жителям багатьохповерхових будинків важливо використовувати певні правила для підтримки комфорту. Особливо, коли відключають електоенергію!

ПОРАДИ

По-перше, слід закрити вікна та жалюзі в найгарячіший час дня, щоб запобігти проникненню сонячних променів. По-друге, можна використовувати вентилятори та охолоджувачі повітря, а також використовувати прохолодний душ.

Особливо слід звернути увагу на дітей під час спеки. Важливо забезпечити їм достатню кількість питної води та уникати активних фізичних навантажень на відкритому повітрі в найбільшій формі.

Також переконайтеся, що діти мають легкий, вільний одяг з натуральних тканин.

ПРИ ВІДКЛЮЧЕННЯХ

Коли відключається електропостачання, слід слідувати певним заходам безпеки. Перш за все, забезпечте наявність запасу питної води та продуктів, які не потребують холодильного зберігання. Використовуйте акумуляторні ліхтарі, але завжди слідкуйте за дітьми, щоб уникнути небезпечних ситуацій.

Щоб зберегти прохолоду в кімнаті без електропостачання, можна використовувати мокрі рушники або простирадла, розвішані на вікнах. Також корисно мати під рукою портативні вентилятори на батарейках.

Утримання цих простих порад допоможе вам та вашим дітям комфортно пережити спекотні дні навіть у складних умовах.

Даша КОТОВСЬКА, ЖЕК-10

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Спека у багатоповерхівках: безпека для дорослих і дітей

SVOBODA.FM