Останнє оновлення: 14:29 четвер, 23 травня
Спорт
Ви знаходитесь: Спорт / Регіон / Склад змінився на 90%: як "Університет-ШВСМ" з Чернігова готувався до нового сезону у Вищій лізі
Склад змінився на 90%: як Університет-ШВСМ з Чернігова готувався до нового сезону у Вищій лізі

Склад змінився на 90%: як "Університет-ШВСМ" з Чернігова готувався до нового сезону у Вищій лізі

4 листопада о 14:00 чернігівський жіночий волейбольний клуб "Університет-ШВСМ" стартує у сезоні 2022/2023 Вищої ліги України. Як змінився склад, де гратимуть, як проходила підготовка до сезону та які завдання перед командою Суспільному розповів головний тренер клубу Володимир Жула.

Минулого сезону на той момент, коли його було перервано у зв'язку з широкомасштабним вторгненням РФ на територію України, команда "Університет-ШВСМ" зайняла почесне третє місце. В цьому сезоні склад змінився майже повністю.

"Наша команда продовжує грати у Вищій лізі, але наш склад змінився десь на 90%. В основному нові волейболістки з Чернігова, які закінчували місцеві дитячо-юнацькі спортивні школи. На щастя, в нашому місці дві таких школи і є певний вибір гравчинь. Якщо запрошувати волейболісток з інших міст, то дуже мало шансів, що до нас хтось приїде та й запропонувати нам особливо нема чого", — говорить Жула.

За його словами, підготовка до сезону проходила в Чернігові із серпня по жовтень. Але підготовка була складною для команди через те, що 30% тренувань переривались через тривоги та сирен. На думку Володимира Жули, "Університет-ШВСМ" у новому сезоні буде однією з наймолодших команд Вищої ліги.

"Завдання перед командою стоїть одне — чинити спротив та перемагати. Звичайно, ми розуміємо, що перемагати буде складнувато, бо більшість команд представлена із західного регіону, де у них більше можливостей для тренувань, та й досвідчених гравчинь через ситуацію в країні там опинилось дуже багато".

Жула каже, що тренерському штабу хотілося б зберегти місце у Вищій лізі та продовжувати розвиватись серед більш-менш досвідчених команд.

"Про участь у найвищому дивізіоні ми й не думаємо, адже там необхідно проходити за цілим переліком умов, зокрема на рахунку клубу має бути певна кількість грошей. Навіть, якщо дівчата в цьому сезоні покажуть найкращі спортивні результати, за фінансовим становищем ми не зможемо грати у найвищому дивізіоні".

Грати чернігівські дівчата будуть у містечку Хирів, Львівської області, яке знаходиться майже на кордоні. Разом з "Університет-ШВСМ" у підгрупі гратимуть такі команди:

- "Полісся-ШВСМ-ЖДУ" (Житомир),

- "Нафтуся" (Трускавець),

- "Южанка-ДЮСШ№5-МФКФК".

Перша гра відбудеться 4 листопада о 14:00 проти команди "Южанки-ДЮСШ№5-МФКФК".

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Таємна зброя комунальників

SVOBODA.FM