Останнє оновлення: 14:29 четвер, 23 травня
Спорт
Ви знаходитесь: Спорт / Регіон / Шевцов: Багато цінних речей було розграбовано мародерами після влучення бомби в базу Десни
Шевцов: Багато цінних речей було розграбовано мародерами після влучення бомби в базу Десни

Шевцов: Багато цінних речей було розграбовано мародерами після влучення бомби в базу Десни

Нападник Ілля Шевцов повідомив, що розірвав контракт із Десною, а також розповів про наслідки влучення бомби в базу чернігівського клубу. Футболіст висловив надію, що команда продовжить своє існування.

 “Контракт з Десною був довгостроковим. Чесно кажучи, з початком війни я ні з ким із клубу, окрім футболістів, не спілкувався. Деякі хлопці знайшли собі команди та перейшли. Я на даний момент не гравець ФК Десна, я розірвав контракт”, – повідомив Шевцов.

“Я дуже переживаю. Я впевнений і сподіваюся, що клуб у будь-якому разі існуватиме. Може буде в іншому вигляді, не можу нічого коментувати щодо цього. Сподіваюся, що все налагодиться, все буде добре, і я ще туди колись повернуся” .

“Три роки був у Чернігові. Можна сказати, це був мій другий дім. Не можу сказати, що був у захваті від цього міста. Я довгий час жив на базі, а що трапилося з базою, всі і так знають. Щодо тих районів, де я винаймав квартири, я не в курсі, але знаю, що більше половини міста дуже постраждало”.

“Щодо речей, то перед зборами ми залишили на базі. Серед них були й цінні речі, багато чого – все це було розграбовано мародерами після того, як бомби потрапили в базу”.

Раніше повідомлялося, що Німеччина та дортмундська Боруссія допоможуть відновити стадіон імені Юрія Гагаріна. Домашня арена Десни зазнала ворожих обстрілів на початку березня, коли росія активно руйнувала інфраструктуру Чернігова.

Через повномасштабне вторгнення росії футбольний сезон в Україні було завершено достроково. Український опір ворожій агресії продовжується 90-й день.

Коментарі (1)

Дід | 2022-05-24 15:46

Один з не багатьох, хто заявив: " Не можу сказати, що був у захваті від цього міста".Якщо це тільки не помилка журналіста у побудові речення, а дійсно йому не подобалось місто - герой Чернігів, то йому пряма дорога за рузьким кораблем.
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Таємна зброя комунальників

SVOBODA.FM