Останнє оновлення: 11:38 середа, 24 липня
Національна безпека
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Все буде Православна Церква України і точно не буде московського патріархату
Все буде Православна Церква України і точно не буде московського патріархату

Все буде Православна Церква України і точно не буде московського патріархату

"Я, як цивільна людина, яка допомагає ПЦУ, бачу великі зусилля та працю священнослужителів і керівництва Православної церкви України, щоб розбудувати Церкву, зробити фундамент духовності в нашій державі", – написав у блозі для видання "Моя Київщина" депутат Києво-Святошинської райради Сергій Возний. Нижче подаємо текст блогу.

26-27 жовтня, з нагоди 10-річчя відновлення Дніпровської Духовної Семінарії до Дніпровської єпархії з першосвятительським візитом приїздив Предстоятель Православної Церкви України Блаженніший митрополит Київський і всієї України Епіфаній. Він також провів зустріч із захисниками Батьківщини, народними депутатами,  представниками української інтелігенції, представниками силових структур, меценатами, благодійниками та священнослужителями єпархії.

Блаженнійший Митрополит Епіфаній відзначив високими церковними нагородами високоповажних гостей. На церемонії нагородження я був із Сергієм Бизовим, головою профспілки захисників України та спортсменів, яка займається реабілітацією військових.

Блаженніший митрополит Епіфаній вручив Сергію Бизову орден святого Михаїла другого ступеня, а мені — Золотий Хрест за підтримку військовослужбовців та підтримку Православної Церкви України. Відчуваю вдячність і гордість за таку відзнаку! 

В промові я підкреслив, що я, як цивільна людина, яка допомагає ПЦУ, бачу великі зусилля та працю священнослужителів і керівництва Православної церкви України, щоб розбудувати Церкву, зробити фундамент духовності в нашій державі. Священніший Епіфаній прикладає для цього максимум зусиль! Можливо, не все робиться так швидко, як він запланував, але потихеньку ми всі разом, згуртувавшись, наводимо порядок у духовному сегменті! 

Все буде Православна Церква України і точно не буде московського патріархату!

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Спека у багатоповерхівках: безпека для дорослих і дітей

SVOBODA.FM