: 08:56 , 10
Загрузка...
Найкращі тести
Праздник с подтекстом
«Государственники», проигноровавшие Батурин, гульнули в Сеньковке

«Государственники», проигноровавшие Батурин, гульнули в Сеньковке

Известные политики и первые лица Черниговской области, которые <а target="_blank"href="http://val.ua/culture/culture/205730.html">в этом году дружно проигнорировали юбилейный казацкий праздник в Батурине, не менее дружно посетили фестиваль «Дружба-2010» на границе Украины, России и Беларуси у села Сеньковка.

На празднике, в котором также приняли участие официальные делегации Украины и России, легендарная группа «Песняры», хор им. Веревки и участница «Евровиденья» от Украины Алеша, были замечены также черниговский губернатор Владимир Хоменко, черниговский мэр Александр Соколов, глава областной милиции Александр Михайлык, главный черниговский регионал и нардеп Григорий Маньковский, другие уважаемые лица.

Главной темой фестиваля стало «65-летие Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг. ».

Состоялись народные гуляния и традиционные мероприятия: выступления фольклорных и самодеятельных коллективов, фестиваль команд КВН, интеллектуальные игры, спортивные и туристические соревнования, конкурс красоты «Славянская красавица», концерт мастеров искусств трех государств.

Организатором праздника в этом году стала Украина. Языком официальных торжеств было избран русский.

 














Украинский креатив: мужчина в вышивке с перемотанной головой и портретом Сталина символизирует партизана



















Главный черниговский регионал приготовился к пересмотру официальной части


Черниговский мэр Александр Соколов




Все флаги и ленты в одном месте



Алеша













(26)

Ч | 2010-07-02 13:15

сором за "незначні" кошти та гарний "откат" )))
|

Недоля | 2010-07-01 13:17

Коли вже припинять це дикунство -"комсомольсько-партійні п"янки" за державний кошт? Як почалось колись, так нема кому це зупинити? Сором!
|

Сергій Соломаха | 2010-06-30 12:11

я
Російська імперська аристократія теж мала інші цінності: жила-розважалася в маєтках н азразок Качанівок-Сокиринець літом, а взимку на курортах -Ніцах-Пальмірах, а мільйони селян і робітників працювали... на їх прекрасні-вічні цінності.
При цьому 99,999% маючих інші, ніж народ цінності, не розуміли чому народ такий недолугий.
Чим це закінчилося для таких, як "Я" і іх цінностей, усім добре відомо: драпали "вічно святкуючі", звісно, ті що вижили, за кордон. Але багатьох закопали в землю ЧКісти.
Та чи пам"ятають про це сучасні нуворіші-олігархи і власники власності і влади?
Мабуть, пам"ятають, бо вже зараз там облаштовуються... навічно.
|

я | 2010-06-29 21:25

Чи в ОДА чи де б там не була, але свято дійсно було прекрасне, а ті які залишають саме під цією статтею коментарі, щодо відсутності води, якісь недолугі, потрібно мати в житті і інші цінності. Всі говорять про кризу. а в магазинах черги, на базарі пройти не можна, на дорогах машин купа, то краще хай будуть такі свята ніж постійне ниття про погане життя!!!
|

jgjytyn | 2010-06-29 16:30

стеллатільки любов та дружба спасе світ! молодці, що не дивлячись на кризу, за мінімальні кошти змогли зробити таке свято для людей. а головне ще раз підтвердили, що ми добрі навіки сусіди! була там і без сліз радості не обішлося! так хочеться надії та стабільності!
Ви мабуть працюєте в ОДА ?
|

Патріот | 2010-06-29 10:05

З тексту - "Мовою офіційних урочистостей було обрано російську".
  Як міленько і точно напісяно: "обрано" - ось вам - "обрано" і край!
Одним словом казали б прямо, що у Сеньківці відбуваються хвестивалі "Дружби" до Росії" за участю улусів васалів-холуїв, аж до посініння.
|

стелла | 2010-06-29 08:54

тільки любов та дружба спасе світ! молодці, що не дивлячись на кризу, за мінімальні кошти змогли зробити таке свято для людей. а головне ще раз підтвердили, що ми добрі навіки сусіди! була там і без сліз радості не обішлося! так хочеться надії та стабільності!
|

Нонна | 2010-06-28 23:25

А у нас усі три вихідних із холодного крана гаряча вода текла :)))
Гаряча-прегаряча, така ж як і з гарячого крана :)
Весело живемо, товаріщі!!! :)
|

Антін | 2010-06-28 22:18

Такі акції потрібні тим хто хоче помількати перед читачами газети і телебачення. Мені здається, що владу треба довіряти тим, хто не пнеться на екрани, а просто працює.
|

СПРУТ | 2010-06-28 21:16

Подусівці
воду відключають по всьому Чернігову. На Рокосовського 2 тижні не було, так що не нийте, не ви одні в біді...
|

бюджетник | 2010-06-28 13:10

Гіпоталамус
Согласна на 101% зарплаты с 2008 года никто так и не поднимал , с каждым годом цены растут , а финансирование уризают все больше и больше. На кой хрен эта Сеньковка, на целых 4 дня , хватилобы 2-х.
|

ПРИБЮТ | 2010-06-28 10:37

А хто це зі спини Гришу Маньковського сфотав? Страшно було спереду підійти?
|

Гіпоталамус | 2010-06-27 21:09

Через цю щорічну "дружбу" відбувається тупе витрачання та розпил бюджетних коштів (далеко не символічних), в той час як більшість установ та бюджетників ледь зводить кінці з кінцями. А реальна дружба виявляється у перекритті газових та нафтових кранів "братушкам".
|

Юрко | 2010-06-27 20:42

Проігнорували? Гульнули? То й біс з ними. По вітру носяру тримають. То не новина.
|

отож | 2010-06-27 19:49

123
Так, на жаль, тих, хто бореться за правду, і не лише для себе, називають скандалістами і плюють ім у спину. Знаю це із власного досвіду, сама маю таку репутацію. Але не шкодую. Бо поюнути в лице у совків не вистачає духу. А коли їм хтось прищемить хвоста - думаєте, до кого вони звертаються за порадою??? Не до тих субоскалів і блюдолизів, що тусуються з мерами, а до тих, хто з ними судиться.
|

юристка | 2010-06-27 19:44

Мешканець Подусівки
спробуйте судитися. це зовсім не страшно. добудете досвіт, позбудетесь страху і виграєте щось за моральний збиток. наразі це поки що єдиний реальний шанс потріпати їм нерви. вони витрачатимуться на адвокатів, а ви можете обійтися і своїми силами.
|

123 | 2010-06-27 15:40

Революціонерові.
  Не треба так категорично висловлюватися. Просто прикро, що ми не навчилися захищати свої права. А той, хто захищає і свої права, і інших, тобто не мовчить, виглядає скандалістом. Хоча вимагати мають усі. Менталітет у нас такий - хай сусід глотку рве, а я пересиджу за його широкою спиною.
|

Подусівці | 2010-06-27 15:17

Неділя. 15год.16хв. Води на Подусівці немає
|

революціонер | 2010-06-27 13:51

Мешканці Подусівки
чого ти так кипішуєш?води нема, жарко? чи мало заробляєш? у тебе була можливість вибирати українську владу, а ти мабуть в цей час картоплю садив?, тобі пох*р українська мова, кацапський флот в Криму, продаж газопроводу, нехтування владою конституції і тд. і тп..... Прийшла окупаційна антиукраїнська влада, мабуть ти тільки зараз помітив коли в унітазі нічим змити? Звикай шановний...
|

Мешканці Подусівки | 2010-06-27 13:28

Редактору новин.
Вчора не було на Подусівці води. Нічого не робили, тільки перекрили. Сьогодні вже 13.30, а води як не було, так і немає.
І за вчорашній день, і за сьогоднійшній виставлять рахунки по нових цінах - на 1грн.59 коп дорожче за 1 куб. м.
|

medvved | 2010-06-27 12:45

полный алес-пи**, простите, алес-капут! особенно порадовали два алконавта из ссср и чувак с тряпой с надписью "россия" торчащей из кармана. и отдельно для тупорылых комсомольцев черниговщины: нет страны Белоруссия, есть Белорусь! маразм крепчал.
|

Антін | 2010-06-27 12:39

Мешканець Подусівки
Так знущаються з народу. ХІба немає ким замінити діючу владу в місті. Нормальних людей туди.
|

М.Боюра | 2010-06-27 12:00

 «Державники» в лапках - якраз так і належить. Державники, котрі виборювали державу, знову мають йти у підпілля, а все тому, що відмовилися від люстрації і не вивели на чисту воду соколиків-антидержавників і їх тепер розплодилося тьма.
|

Мешканець Подусівки | 2010-06-27 08:48

Соколов після Сеньківки прийняв душ чи ванну, а наші діти приїхали, а води вдома немає. Цілий день не було вчора і ніхто навіть (!) не збирався ремонтувати. ПРОСТО ПЕРЕКРИЛИ воду. Сьогодні зранку ще також ніхто й пальцем не поворухнув. А у "Водоканалі" за номером 67-67-87 (цей номер дали у довідковому) поводять себе так ніби у них приватна "лавочка" (а не комунальне підприємство монополіст) і розмовляють так, що хами поводять себе краще.
Люди добрі, вони з 19 травня підняли нам ціни на 52%, збиралися нас труїти "Сіаквестом" (і напевно, це роблять), а ми не вміємо відстояти те, що нам за наші гроші мають забезпечувати.
Невже ми ідіоти?
|

Юрко | 2010-06-26 23:09

Тут помилка закралася:
"... і учасниця «Євробачення» від України Альоша"
Треба писати:
"... і учасниця «Євробачення» від України Калоша"
|

Мешканці Подусівки | 2010-06-26 22:15

Редакторові новин!
  А Шкінь там не був? Підвищивши з 19 травня вартість 1 кубм. води на 1грн 59коп.(не 1-60, хоча підвищували від балди), у них зовсім немає відповідальності перед споживачами. Сьогодні щось трапилося на Подусівці, то у "Водоканалі" сказали: "Чекайте, будуть завтра ремонувати.". Люди добрі, нас зовсім вважають ідіотами. За таку ціну на воду можна за кожною вулицею закріпити аварійну бригаду.
Ця тема не повинна залишитися поза увагою.
|


































































































































:

  Собака унюхал даже игрушечную гранату

SVOBODA.FM