Зелені пропонують озирнутися навколо
Жахи нашого життя та людської діяльності збирали відомі фотографи України. Свої враження вони оформили у виставку „Озирнися навколо!”.
Виставка проходить у рамках всеукраїнської акції „Озирнися навколо!”. Організатори акції – Партія Зелених України, - прагнуть привернути увагу до проблем збереження довкілля.
Ця виставка – результат першого етапу проведення відкритого всеукраїнського фотоконкурсу „Обличчя рідної землі”. Подібні експозиції відкрилися 12 вересня в усіх містах України.
Відомі вітчизняні фотохудожники: Дмитро Алімкін, Микола Величко, Вадим Докторов, Віктор Кадурін, Володимир Нікітенко, Світлана Хвостенко, Андрій Чекановський – відрізняються різними стилями та художніми прийомами. Але цього разу їх об’єднав спільний біль та відчуття відповідальності за майбутнє нашої землі.
На фотографіях зображене життя в контрастах. Неповторна краса пейзажів – поряд із понівеченою природою та наслідками екологічних лих. Найстрашніше, що один із відвідувачів зізнався: жахи деяких знімків не є чимось незвичайним – люди звикли до цього.
Фотографії розмістили у фойє нещодавно відкритого “ЕКО-маркету”.
Першими глядачами стали журналісти та відвідувачі супермаркету. Вони не могли втриматися від бурхливих емоцій.
На відкритті експозиції голова чернігівської обласної організації ПЗУ Леонід Бурковський розповів, що мета виставки – звернути увагу на екологічні загрози та небезпеки сьогоднішнього світу. „Людина нарешті повинна замислитися й припинити руйнівну діяльність по відношенню до довкілля, а значить до себе”, - наголосив він у своєму виступі.
Під час прес-конференції голова Зелених Чернігівщини розповів про ті основні справи, які зроблені ЧОО ПЗУ. 240 депутатських звернень та 17 позовів до Чернігівського Господарського суду проти бездіяльності обласної виконавчої влади – такі реальні показники діяльності Зелених на Чернігівщині. Крім того, позови проти порушників природоохоронного законодавства.
Леонід Бурковський нагадав журналістам, що тільки протягом останніх півтора року всі вони були свідками як ЧОО ПЗУ виступала проти розміщення РЛС в районі Півців. Справи утилізації порохів та снарядів на військових складах боєприпасів під Ічнею, незаконного видобутку піску в області, утилізації пестицидів – ось неповний список розпочатих Зеленими Чернігівщини гучних справ.
Голова ЧОО ПЗУ наголосив на постійності роботи партії: „Життя повинно тривати незалежно від виборів, - зауважив Леонід Бурковський, - Зелені працюють не лише у передвиборчий час, ми працюємо постійно”. Він нагадав, що Зелені на Чернігівщині визнані однією із найактивніших політичних сил, хоч вона майже не представлена у виконавчий владі.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 5041 |
Додати коментар: