Останнє оновлення: 14:29 четвер, 23 травня
"Українська хвиля" на LRT Klasika
Ви знаходитесь: Політика / Соціум / Українська Хвиля: Прикордонна Чернігівщина виживає під обстрілами і шукає міста-побратими в Литві
Українська Хвиля: Прикордонна Чернігівщина виживає під обстрілами і шукає міста-побратими в Литві

Українська Хвиля: Прикордонна Чернігівщина виживає під обстрілами і шукає міста-побратими в Литві

На гостинах передачі “Українська Хвиля” литовського національного Радіо LRT Klasika в суботу 2-го грудня о 14:30 - керівники територіальних громад Чернігівської області.

Очільники місцевого самоврядування взяли участь в Міжнародній конференції з проблем зеленого відновлення України, де озвучили актуальні екологічні проблеми громад та представили перспективні напрямки співпраці з європейськими партнерами.

З метою активного залучення європейського досвіду вони шукають міста і містечка в Литві, які готові налагодити побратимські стосунки.

Про все це - в розмові в студії з учасниками чернігівської делегації.

Також ми вийдемо на скайп-зв'язок з Черніговом. Про те, як живе нині місто, що навесні 2022 зупинило ворога, не пустивши на Київ, розповість журналіст Владислав Савенок.

Слухати в суботу о 14:30 в ефірі LRT Klasika або на сайті SVOBODA.FM (програвач Радіо SVOBODA.FM у колонці праворуч) і на популярних радіосервісах OnlineRadioBox і TuneIn.

Ведучі: Олена і Олег Головатенки.
Звукорежисер: Sonata Jadevičienė.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Таємна зброя комунальників

SVOBODA.FM