Останнє оновлення: 10:09 середа, 17 липня
Війна
Ви знаходитесь: Політика / Соціум / У Чернігові власники бізнесу, що постраждав під час ракетного удару, зможуть отримати 4500 євро
У Чернігові власники бізнесу, що постраждав під час ракетного удару, зможуть отримати 4500 євро

У Чернігові власники бізнесу, що постраждав під час ракетного удару, зможуть отримати 4500 євро

Постраждалий від ракетного удару бізнес у Чернігові може отримати грантові кошти на відновлення від Міжнародної організації з міграції (МОМ).

Про це повідомляє пресслужба Чернігівської міської ради.

Так, 4 вересня в муніципалітеті асистентка проєкту Крістіна Токаренко розповіла про умови участі в цій програмі, про те, хто саме може подати заявку, та на що можна витратити грантові кошти. Максимальна сума гранту становить 4 500 євро. Гроші можна спрямувати на ремонт приміщення (вікна, двері тощо), закупівлю обладнання, яке постраждало.

Запропонована грантова програма реалізується в рамках проєкту «Розвиток малих та середніх підприємств: Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW. Заявку на участь у цій програмі через онлайн-форму наразі можуть подати представники мікропідприємств, що постраждали від війни.

Для того, щоб зрозуміти потреби, які наразі мають підприємці, відразу після офіційної зустрічі представники МОМ вирушили на об’єкти, що постраждали від ракетного удару, щоб особисто побачити і зафіксувати пошкодження.

 

— Оскільки наразі неможливо довго чекати і, я думаю, що кожен день для вас грає велику роль, тому сьогодні для вас діятиме спрощена процедура. Після цієї зустрічі ми плануємо відвідати ваш бізнес, щоб побачити пошкодження, зрозуміти плани та потреби для відновлення. Ми будемо намагатися допомогти вам якнайшвидше, — зауважила Крістіна Токаренко.

Представниці МОМ за кілька днів обійдуть постраждалі заклади, які хочуть отримати грантову підтримку на відновлення.

 

Детальна інформація щодо умов участі в цій грантовій програмі за посиланням>>>

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Спека у багатоповерхівках: безпека для дорослих і дітей

SVOBODA.FM