Останнє оновлення: 10:09 середа, 17 липня
Війна
Ви знаходитесь: Політика / Соціум / Чернігівські військові провели заняття з мінної безпеки для школярів
Чернігівські військові провели заняття з мінної безпеки для школярів

Чернігівські військові провели заняття з мінної безпеки для школярів

У Чернігові військові групи цивільно-військового співробітництва Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України провели заняття з мінної безпеки для дітлахів.

Ця ініціатива спрямована на підвищення обізнаності малюків щодо небезпеки, пов’язаної з мінами та іншими вибухонебезпечними предметами. Захід відбувся в рамках виконання програми, передбаченої Меморандумом про співпрацю між міською військовою адміністрацією, громадською організацією «Активне суспільство України» та місцевими силовими структурами.

Під час заняття дітям розповіли про ознаки вибухонебезпечних предметів та продемонстрували їм мультиплікаційний фільм, який вказував на основні властивості ВНП.

— Головною метою цих занять є зменшення числа летальних випадків та тілесних ушкоджень при виявленні вибухонебезпечних предметів в умовах війни, — розповів офіцер групи військово-цивільного співробітництва лейтенант Максим Ковальчук. — Також вони спрямовані на підвищення обізнаності дітей щодо можливих загроз їхньому  життю при взаємодії з такими небезпечними предметами.

Військові провели навчання з розпізнавання характерних ознак, які можуть свідчити про можливу належність підозрілого предмета до вибухового пристрою.  Головним завданням було розповісти дітям про уникання контактів  з такими «небезпечними іграшками».

 

Максим Ковальчук наголосив, що важливо унеможливити контакт дітей з такими предметами і водночас попередити їхні дії у разі знаходження «сюрпризів» від окупантів. Важливо пам’ятати, що в таких випадках в жодному разі не слід намагатися чіпати їх, адже це повинні робити лише досвідчені фахівці-сапери, які мають відповідний досвід.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Спека у багатоповерхівках: безпека для дорослих і дітей

SVOBODA.FM