Останнє оновлення: 10:09 середа, 17 липня
Соціум
Ви знаходитесь: Політика / Соціум / "Мрія" для дітей, педагогів і батьків: Зеленський презентував освітній додаток

"Мрія" для дітей, педагогів і батьків: Зеленський презентував освітній додаток

Президент Володимир Зеленський 1 вересня у режимі відеоконференції привітав учнів та педагогів в Україні та за кордоном з Днем знань. Зокрема, глава держави презентував цифровий освітній додаток "Мрія".

Про це повідомляє пресслужба Офісу Президента.

Так, застосунок допомагатиме дитині, батькам і вчителям ефективніше орієнтуватися в навчальному процесі та поза його межами, вчасно вказуватиме, на що звернути увагу, чому присвятити більше часу тощо.

Що ще матиме «Мрія»?

Крім того, застосунок міститиме бібліотеку контенту, який потрібен саме цій дитині, інформацію про освітні програми, курси, відеоматеріали, позашкільні активності, олімпіади, гуртки. Завдяки додатку кожна дитина матиме своє портфоліо в освіті, де буде інформація про її досягнення та плани, розповів Зеленський.

«Мрія» матиме зручний інтерфейс, щоби стежити за графіком занять і позашкільних активностей дитини. Також у застосунку, за аналогією з «Дією», дитина може мати ID — унікальний цифровий дитячий документ для більшого захисту та можливостей. 

Батькам «Мрія» допомагатиме знати, чи перебуває їхня дитина в безпеці під час повітряних тривог. Для цього достатньо буде одного натискання в застосунку після того, як учитель завів дітей в укриття, додав глава держави. Додаток також даватиме змогу батькам отримувати зворотний зв'язок від учителя.

Окрім того, завдяки «Мрії» вчитель зможе використовувати не лише стандартні матеріали для підготовки уроків, а й спеціальні курси. Це може зробити навчання цікавішим.

Коли це все стане доступним?             

За словами Зеленського, до кінця поточного року заплановано розпочати ознайомчий процес із пілотним проєктом «Мрії» у тестових школах. Після цього у 2024 році проєкт планують масштабувати на інші навчальні заклади України.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Спека у багатоповерхівках: безпека для дорослих і дітей

SVOBODA.FM