Останнє оновлення: 10:09 середа, 17 липня
Соціум
Ви знаходитесь: Політика / Соціум / За приміщення хотіли 21 тисячу, на торгах ціна виросла до 6 мільйонів
За приміщення хотіли 21 тисячу, на торгах ціна виросла до 6 мільйонів

За приміщення хотіли 21 тисячу, на торгах ціна виросла до 6 мільйонів

7 серпня пройшли електронні торги за триповерхове приміщення майже в центрі Козельця. Сіра будівля 1983 року навпроти парку Шевченка, недалеко собор Різдва Богородиці. Площа — 1109,9 метра квадратного. 822 квадрати — адміністративна площа, 225 — підвал. Також у приміщенні є протирадіаційне укриття, але воно не продається. До всього цього ще й гараж на 44,6 квадрата. За все хотіли 21 тисячу 125 гривень.

Будівля належала управлінню статистики колишнього Козелецького району. Після реорганізації приміщення не потрібне, керівництво вирішило продати. Займався продажем Фонд держмайна, бо власність держави.

Оцінили приміщення дешево, це балансова вартість. На час воєнного стану в країні оцінку державних приміщень не проводять.

Бажаючих було аж 11. Три раунди. Найбільшу ціну запропонувало фермерське господарство «Агро-платінум» — п’ять мільйонів 877 тисяч гривень.

— Ми були переможцями, — каже телефоном Василь ОТРОШКО, керівник ФГ «Агро-платінум». — Але відмовилися. Майже шість мільйонів гривень — космос для цього приміщення. Аби його привести в належний вигляд, потрібно ще стільки ж вкласти, зробити ремонт. Саме приміщення привабливе, можна було б з ним гратися, щось робити.

Другий у списку переможців — Володимир Швед. Він запропонував п’ять мільйонів 600 тисяч гривень. Має 20 днів, аби підтвердити угоду і внести кошти.

Джерело: "Вісник Ч", авторка Юлія СЕМЕНЕЦЬ

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Спека у багатоповерхівках: безпека для дорослих і дітей

SVOBODA.FM