Останнє оновлення: 10:09 середа, 17 липня
Політика
Ви знаходитесь: Політика / Соціум / "Свобода і гідність - головні цінності": Залужний та Сирський привітали українців з Днем Незалежност
Свобода і гідність - головні цінності: Залужний та Сирський привітали українців з Днем Незалежност

"Свобода і гідність - головні цінності": Залужний та Сирський привітали українців з Днем Незалежност

Українські військові керівники привітали громадян з Днем Незалежності країни та наголосили, що свобода і гідність завжди були нашими головними цінностями

Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний поділився своїм привітанням у соцмережах.

"Країна нескорених, непохитних, незламних! Країна гордих, героїчних та хоробрих. Де свобода і гідність завжди були ключовими цінностями. Вільна країна. Це факти, об які розібʼються ворожі задуми", - наголосив військовий.

Командувач Сухопутних військ Олександр Сирський у 32-річницю незалежності України нагадав про одвічну боротьбу нашого народу за свободу й волю.

"Незалежність. За неї віками боролися наші предки. За незалежність випало воювати й нашому поколінню. Саме ми маємо закінчити цю війну раз і назавжди нашою перемогою. Загартовані вогнем і сталлю, свою 32-гу річницю Незалежності ми зустрічаємо в запеклих боях", - написав Сирський.

Лідер наголосив, що українські військові крок за кроком визволяють міста й села від московських окупантів.

"Слава героям, полеглим за Україну! Ми пам’ятаємо і не пробачимо ворогу жодної краплини крові. Слава героям, які сьогодні в строю! Які своєю звитягою пишуть новітню історію. І не тільки нашу, а й всього світу. Україна була, є і буде!" - додав Сирський.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Спека у багатоповерхівках: безпека для дорослих і дітей

SVOBODA.FM