Останнє оновлення: 14:29 четвер, 23 травня
Відновлення інфраструктури
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / На Чернігівщині відкрили рух двома відбудованими мостами
На Чернігівщині відкрили рух двома відбудованими мостами

На Чернігівщині відкрили рух двома відбудованими мостами

На Чернігівщині 24 березня відкрили рух ще двома відбудованими мостами. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Чернігівській області на своїй Facebook-сторінці.

Один із мостів розташований на дорозі державного значення М-01 Київ—Чернігів—Нові Яриловичі. Він забезпечує транспортний зв'язок Чернігова з Києвом. Зокрема, це основний маршрут для руху вантажного транспорту.

Рух другим металевим модульним мостом відкрили через річку Жовідь на трасі Р-69 Київ—Вишгород—Десна—Чернігів. Міст переданий Чернігівщині з Франції.

Роботи з монтажу двох мостів на дорозі Р-69 завершили у лютому, йдеться у повідомленні Служби автомобільних доріг.

"На початку березня провели випробування штучних споруд перед введенням в експлуатацію. 24 березня запрацював другий міст. Третій буде змонтовано незабаром, щойно спаде рівень води на Десні".

Нагадаємо, три збірні конструкції штучних споруд від французької компанії "Matière" приїхали в Україну на початку грудня 2022 року. Загалом французька компанія "Matière" виготовила для Чернігівської області три мости завдовжки 68, 34,2 і 23 метри. Усі вони індивідуально спроєктовані для кожної локації.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Таємна зброя комунальників

SVOBODA.FM