Последнее обновление: 08:30 четверг, 13 ноября
Загрузка...
Найкращі тести
он-лайн
Постоянная ссылка: http://newvv.net/politics/region/228548.html

Чернигов начал народное вече - трансляция

Черниговцы в 12:05 на Красной площади начали народное вече: Чернигов против раскола, диктатуры, лжи, коррупции, насилия.

Прямую трансляцию вы можете видеть в правом верхнем углу «Высокого Вала».

На вече присутствуют народные депутаты Украины Валерий Дубиль, Сергей Аверченко, Андрей Пышный, Николай Томенко, Лилия Гриневич, Александр Бригинец и другие.

Как сообщал «Высокий Вал», черниговцы в 11:25 двинулись поступью от Мегацентра по проспекту Мира, проспекту Победы, улице Кирпоноса до Красной площади.

Во главе колонны шли народные депутаты Украины.

Автопробег в поддержку участников вече прошел по улицам Чернигова утром. Сбор автомобилистов состоялся около областного музыкально-драматичного театра им. Т. Г. Шевченко. Потом автомобили выстроились в колонну и двинулись по улицам Чернигова.

 

 

Комментарии (15)

Семен Палійб | 2014-02-17 13:39

бабцяяк можна таких малих дітей тягати на такі збіговиська? не місце дітям на майданах! діти повинні гратися, навчитися добру і любові, а не знаходитись у вирії агресії і протистоянь. ,
бабцю, не тринди! Особисто спілкувався з молоддю - дітей там не було. 18 - 25 років. І це добре, що молодь не байдужа. Обличчя закривають бо бояться репресій збоку керівництва ВУЗів. Не"бандерлоги", як говорить та ***на скоробагатько. Більшість говорять російською мовою.
 Слава Україні!

Читач | 2014-02-17 09:48

ПРтроллі буквально все заполонили...
Ані тут рабботтаютттт

бабця | 2014-02-17 08:53

як можна таких малих дітей тягати на такі збіговиська? не місце дітям на майданах! діти повинні гратися, навчитися добру і любові, а не знаходитись у вирії агресії і протистоянь. ,

Кузьмі | 2014-02-17 00:52

  Всі- не такі! У вас- псевдоопозиціонери, у Симоненка-"так называемая оппозиция"... Але ,якщо ви такі"настоящие", то де ви є? Який прапор у ваших руках? А якщо мовчите,то не чіпайте тих,що говорять.
Чи може ви за владу?
 До вашого відома: у ПРАВОВІЙ державі(а наша Україна такою"прописана" в ст.1 Конституції) повинна бути міцна опозиція-організації(партії),групи людей,які виступають проти політики, що проводиться в державі,вільно піддають критиці існуючу систему влади.
Саме завдяки існуванню опозиції у ПРАВОВІЙ державі практично унеможливлюються,чи зводяться до мінімуму зловживання державною владоюїї носіями цієї влади.
  Ми маємо опозцію,яка разом з народом сьогодні,коли сценарій пише
народ(Майдан). Що вони зробили всупереч? А якщо і були помилки,то мабуть тому ,що стихійний виступ народу був ні за чиїм сценарієм.
  Сценарій такого життя і теперішнього протистояння написала влада
кров,ю українського народу.
 Може створите свою ОПОЗИЦІЮ ,то і сценарій їй писатимете саме Ви.
У нас же СВОБОДА ЩЕ НЕ ЗАГУБЛЕНА. Дійте поки є час!
    

Коту Базилио | 2014-02-17 00:17

  А чому Ви зі своєю правдою не виступили?

Кузьма (бот КПУ) Луганськ | 2014-02-17 00:06

Патріот28Чого не дали висловитись жінці похило віку?
Де демократія?
Чи може ії виступ не вписувався у сценарій?
Звісно не вписувався, адже сценарій псевдоопозиціонерам Держдеп пише, а їх демократія не передбачає вільні, незаплановані виступи. Мабіть саме тому вони хочуть і у нас демократію, на зразок, сирійської побудувати.

Патріот (Славутич) | 2014-02-16 23:48

черный городСтесняюсь спросить-а где кодола? От кормушки отодвинули и он уже не апппазиционер?
очевидець
На центральних телевізійних каналах інформували, що людей на чернігівському віче було 10 тисяч. Ну не можуть українці жити без брехні.

очевидець | 2014-02-16 22:47

черный городСтесняюсь спросить-а где кодола? От кормушки отодвинули и он уже не апппазиционер?
кодола стояв позаду нардепів, а от генерал скромно тулився біля "Ауді" ІКП 777.

Кот Базилио | 2014-02-16 21:09

Семен ПалійНоги моєї більш не буде на цих віче. Пустопорожні балачки. Скільки членів партії Батьківщини, Свободи, УДАРу в Чернігові? Скільки членів бюро районних організацій цих партій? Скільки депутатів районних та міських рад від цих політичних сил в області? Чому їх нема на Віче? Для області зібрати 1,2 - 1,5 тис. чол. це ганьба! Та й ті через 30 хв. почали розходитись. Чому 25 січня у 20-ти градусний мороз, коли мітинг проводив Ляшко, народу було в три рази більше? Спілкувався з молоддю, що стояла ближче до ОДА - вірять у свою перемогу Це вже обнадіює. Слава Україні! Слава нації!
ПатріотЧому мало людей? Мабуть не вірять люди цим лідерам на чернігівщині. Ляшку більше вірять, тому і більше людей збирається. Одне із питань віче, боротьба проти корупції. Але одне з питань, хто буде боротися? Ті, які на цьому подіуму, знаючи їх минуле, мабуть ні. Але дай Бог щоб я помилився.
Ну да, Ляшко убедительнее врёт...

черный город | 2014-02-16 20:42

Стесняюсь спросить-а где кодола? От кормушки отодвинули и он уже не апппазиционер?

Патріот | 2014-02-16 20:16

Семен ПалійНоги моєї більш не буде на цих віче. Пустопорожні балачки. Скільки членів партії Батьківщини, Свободи, УДАРу в Чернігові? Скільки членів бюро районних організацій цих партій? Скільки депутатів районних та міських рад від цих політичних сил в області? Чому їх нема на Віче? Для області зібрати 1,2 - 1,5 тис. чол. це ганьба! Та й ті через 30 хв. почали розходитись. Чому 25 січня у 20-ти градусний мороз, коли мітинг проводив Ляшко, народу було в три рази більше? Спілкувався з молоддю, що стояла ближче до ОДА - вірять у свою перемогу Це вже обнадіює. Слава Україні! Слава нації!
Чому мало людей? Мабуть не вірять люди цим лідерам на чернігівщині. Ляшку більше вірять, тому і більше людей збирається. Одне із питань віче, боротьба проти корупції. Але одне з питань, хто буде боротися? Ті, які на цьому подіуму, знаючи їх минуле, мабуть ні. Але дай Бог щоб я помилився.

Семен Палій | 2014-02-16 18:20

Ноги моєї більш не буде на цих віче. Пустопорожні балачки. Скільки членів партії Батьківщини, Свободи, УДАРу в Чернігові? Скільки членів бюро районних організацій цих партій? Скільки депутатів районних та міських рад від цих політичних сил в області? Чому їх нема на Віче? Для області зібрати 1,2 - 1,5 тис. чол. це ганьба! Та й ті через 30 хв. почали розходитись. Чому 25 січня у 20-ти градусний мороз, коли мітинг проводив Ляшко, народу було в три рази більше? Спілкувався з молоддю, що стояла ближче до ОДА - вірять у свою перемогу Це вже обнадіює. Слава Україні! Слава нації!

котигорошко | 2014-02-16 17:28

чернігів змінюється добра новина

М. Боюра | 2014-02-16 16:04

 Коли вже дійшли до завершення віче і до співу Гімну України, тоді жінка надумалася щось сказати - мала б елементарну повагу до багатолюдного зібрання. Не кажу вже про те, що коли всі співають Гімн, то хоч би однією губою поворушила, або хоч би зійшла з подіуму - так і стояла перед всім людом зчепивши вуста.
От вам і повага до громади, і демократія.

Патріот28 | 2014-02-16 15:28

Чого не дали висловитись жінці похило віку?
Де демократія?
Чи може ії виступ не вписувався у сценарій?


































































































































закрыть