Останнє оновлення: 11:51 понеділок, 13 січня
Бєспрєдєл
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Театр одного директора
Театр одного директора

Театр одного директора

Іван Олексійович Семененко 5 років керує комунальним підприємством "Академічний театр" - Чернігівським обласним академічним українським музично-драматичним театром імені Т.Шевченка.

Конфлікти у колективі. Акції протесту. Голодування акторів. Помер Заслужений артист України Сергій Гончар. Після 8 років залишив театр режисер-постановник Сергій Кузик.

Зрештою – "фінал". 236 тисяч податкового боргу. Банкрутство.

Що будемо продавати за борги? Згідно із Законом, продаж активів не повинна завадити здійсненню основної діяльності.

Транспорт? За інформацією Тамари Петрової, голови ЧОВ ВГО Громадський Контроль, власного транспорту театр вже не має. За її словами, театр орендує автомобілі у... заступників директора.

У театру є власне сама будівля театру – дуже привабливе нерухоме майно у центрі міста.

А також – чи то майстерні, чи то гуртожиток по вул. Шевченка, 9а. Принаймні там, у "майстернях", прописані люди. Над подальшим прноживанням яких вже завис знак питання ще восени... Такого специфічного питання, як з цим гуртожитком-майстернями, у Чернігові ще не виникало.

«А Васька слушает да ест!»

Виплату податкового боргу театру у розмірі 75 тис. грн. було розтягнуто на два роки – з жовтня 2007 по вересень 2009 року.

Театр мав власні надходження у розмірі 554 тисячі у 2007 році і 450 тисяч за 9 місяців 2008-го. Тож можливість сплатити борги була.

Але театр сплачує лише поточні зобов'язання, ігноруючи пеню та штрафні санкції. Про це у жовтні цього року повідомив С.Моісеєнко, начальник Управління культури і туризму Чернігівської ОДА у листі до голови Чернігівської обласної ради.

Іван Семененко – генеральний директор – вважає, що борг «утворився поза моєї вини».

Ревізор прийшов – ревізор пішов

2006 рік – 74 тисячі. Наступний рік – 178 тисяч. Інфляція? Апетит? Такі обсяги фінансових порушень виявили у діяльності театру перевірки КРУ Чернігівської області.

У результаті... пшик. У порушенні кримінальної справи відмовлено.

«Бери портфель, иди домой!»

Усвідомлюючи курс, яким вів театр Семененко, колектив ще у 2006 році оголосив творчий бойкот, аби усунути його з посади.

Актори театру кілька місяців пікетували Чернігівську обласну державну адміністрацію.

Але, як бачимо сьогодні, пан Семененко «не тоне» навіть коли має бути звільнений за Законом.

Зрештою гендиректор привів театр до завершення (?) плавання – скелі банкрутства.

Сцена для гастролерів

За інформацією І.Семененка, у репертуарі театру 42 вистави – 30 для дорослих і 12 дитячих.

За інформацією С.Моісеєнко, їх лише 14.

Показники у частині показу вистав виконуються "за рахунок концертних та шоу-програм (оренда)". За перше півріччя цього року їх у театрі більшість – від 56 до 66,6%.

Локальний фінансовий бум

Не забуваймо, що при цьому театр лишається установою, яка фінансується з бюджету області. Фінансування з року в рік збільшується. Це нормально. Але показники «надоїв» з такими темпами руху до комунізму ніяк не встигають за дотаціями.

Бюджетні дотації та їх частка у надходженнях театру:

2004 рік – 1`226`700 грн. (72,9%)
2005 рік – 2`415`300 грн. (83,4%)
2006 рік – 2`951`900 грн. (83,4%)
2007 рік – 4`091`500 грн. (87,0%)

Збільшення дотації за 4 роки – в 3,4 рази, її частки – в 1,2 рази. Далі – більше:

2008 рік – 6`316`800 грн.
2009 рік – 12`858`900 грн.

Мало того – витрати театру власне на постановку вистав за ці роки зменшилися майже вдвічі.

4о років на сцені

Повернімося до особи керівника театру. Особи, яка керує комунальним підприємством. Тим, яке отримує бюджетні мільйони. Гроші платників податків, тобто нас з вами.

Художній керівник театру Микола Карасьов назвав свого шефа "блєстящім". Актори і робітники театру вважають "блиск" нездоровим і нагороджують директора іншими епітетами.

Ця ювілейна афіша 2006 року, з якої пан директор дивиться на нас зверхнім поглядом, повідомляє про 40-річчя його творчої діяльності. Отже, тернистий творчий шлях пан Семененко почав у 1966 році.

На той час, у 66 році, молодий солдат Іван відбував перші півроку-рік у Радянській армії. Звільнений у запас 1968 року.

Після 2 років в учбовій студії хору ім. Г.Г.Верьовки товариш Семененко за один рік (1970-1971) побував у складі 4 колективів у 4 різних містах. А зупинив свій пошук колективу на Черкаській філармонії...

«Если это присказка, значит – дело дрянь!» – співав Володимир Висоцький 1966 року, якраз у час декларованого початку «творчого» шляху пана Семененка.

Заслужений «соліст»

У березні 1999 року пан Семененко був представлений до почесного звання «Народний артист України».

У Нагородному листі сказано, що з 1971 до 1986 року Семененко працював «солістом Черкаського заслуженого українського народного хору».

Хоча він був прийнятий на роботу в 71 році на посаду артиста хору, а 75 року став завідуючим постановочною частиною хору. Крім того, Черкаську філармонію він покинув 84 року і до 86-го працює директором «Міські парки м.Черкаси».

Неодноразово зазначено у Нагородному листі, що Семененко за час роботи у Чернігівській філармонії проявляв себе «і як безпосередній виконавець». У тому числі на гастролях «від Європи до Америки».

Насправді колишній директор Чернігівської філармонії ніколи на її сцені не виступав.

"Усы, лапы и хвост – вот мои документы!"

Названі вище факти підтверджуються документами і показаннями свідків. Чому нема документального підтвердження – так це присвоєнню І.О.Семененко звання "Заслужений артист України".

Ні документів на присвоєння звання, ні копій супровідних документів в архіві Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм немає. Це слова ген. директора філармонійного центру Ю.Кравчука.

Як пояснив Високому Валу кращий на Чернігівщині спеціаліст архівної справи, документи щодо особового складу повинні зберігатися 75 років.

За втрату (знищення) документів архівного фонду передбачена відповідальність. Як і за їх підробку.

Коментарі (21)

.... | 2009-01-02 10:44

Т. Петрова | 2008-12-29 16:39
  "Весело, весело встретим Новый год!!! УРА!!" (з дитячої пісеньки).
Робоча версія "Не собака крутить хвостом, а хвіст собакою" (з народної приказки).
Отже, відповідь на звернення до Голови обласної ради Романової Н.А. № 01-05/1490 від 22.12.08 р.,отримана. В ній ми маємо констатацію - податкова заборгованість призвела до того, що КП "Академічний театр" опинився на межі банкрутства. Це означає, що всі наші версії отримали підтвердження. Але зараз всі стрілки переведені на ОДА (обласну державну адміністрацію), бо з'ясувалось, що "ОДА не вносила на розгляд сесії облради (17.10.2008 р.)проект рішення "Про звільнення директора Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка Семененка І.О." - з довідки від 17.12.2008 року № 02-03/1470 за підписом заступника голови облради Обушного О.О..
Здається, що "цей хвіст крутить не однією, а двома собаками" (думка автора).
Підводимо підсумок за останні декілька місяців:
- ДПІ у м. Чернігові (начальник - Ф. Уляненко)- листом від 05.02.07 р. на адресу нач. Управління культури ОДА (С. Мойсієнко) направило подання щодо розірвання трудового договору (контракту) з керівником КП "Академічний театр" - залишилось без реагування;
- ДПІ у м. Чернігові - листом від 17.09.2008 р. № 27027/10/24-013 на адресу Управління комунального майна облради (В.Сидоренко) з проханням надати перелік активів, які перебувають у власності або у повному господарському віданні КП «Академічний театр» - залишилось без реагування;
- ДПІ у м. Чернігові - листом від 17.09.2008 р. № 8913/19/24-013 на адресу голови облради (Н. Романова) вимагає негайного погашення податкового боргу і наголошує, що визнання державного або комунального підприємства таким, що має податковий борг, є обов’язковою підставою розірвання трудового договору (контракту) з керівником підприємства (згідно п. 11.3 ст. 11 Закону України від 21.12.2000 р. № 2181-ІІІ «Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами») - залишилось без реагування;
- ОДА – листом від 30.09.2008 р. на адресу ДПІ надає відповідь, що питання щодо розірвання трудового договору (контракту) з керівником КП "Академічний театр" буде розглянуто на черговій сесії обласної ради – вже пройшло дві сесії, а питання залишилось без реагування;
- Управління культури і туризму ОДА своїм листом від 09.10.2008 р. № 01-1796/9 на ім’я голови обласної ради робить перелік всіх фінансових порушень, що дозволяє собі ген директор Семененко І.О.; констатує сталу тенденцію щодо викривлення звітності, пов’язаної з діяльністю театру; надає інформацію, що вже на протязі декількох років збір від прем’єрних вистав не відновлює постановочних витрат; що виконавча дисципліна залишається на низькому рівні, та таке інше - робить висновок, «що Семененко І.О. не відповідає займаній посаді, не здатний підтримувати належний морально-психологічний, творчий клімат в колективі, забезпечувати виконання виробничо-фінансових показників.» - залишилось без реагування;
- Деснянським ВДВС Чернігівського міського управління юстиції (нач. Ю. Приходько) 31.07.07 р. відкрито виконавче провадження про стягнення податкового боргу з КП «Академічний театр» у відповідності до виконавчого листа від 06.07.07 р. – жодної копійки не стягнуто, рішення суду не виконується всупереч Закону України «Про виконавче провадження» та Закону «Про державну виконавчу службу» - залишається без реагування;
-Управління комунального майна облради (В. Сидоренко) – з огляду на перебіг подій та вище викладені документи, та перед загрозою банкрутства комунального підприємства у відповідності до своїх функцій та вимог діючого законодавства повинен був вже давно направити подання на розірвання трудового договору (контракту) з керівником КП «Академічний театр», замість того – залишилось без реагування.
Ітого: маємо перелік учасників – з однієї сторони – ОДА (В. Хоменко), Управління культури і туризму ОДА (С. Мойсієнко), облрада (Н. Романова), Управління комунального майна облради (В. Сидоренко), ДПІ в м. Чернігові (Ф. Уляненко), Деснянське ВДВС Чернігівського міського управління юстиції (Ю. Приходько), - всього шість учасників (при бажанні перелік можна розширити); і з другої сторони – ген. директор КП «Академічний театр» Семененко І.О. – 14 млн. грн.
Вибачайте, я помилилася – «один хвіст крутить» шістьма посадовцями! Оце результат! Думаю, що рахунок не остаточний.
Р. S. норма Закону № 2181-ІІІ – «… якщо за наявностідостатніх підстав рішення про розірвання трудового договору (контракту) не приймається, то службова (посадова) особа, за правилами, встановленими законом, або подпадає під дію норм закону з питань запобігання корупції за наявності відповідних підстав.»
Як Ви думаєте, - підстави Є???!!!
А де прокуратура? А? А? А? Де СБУ? У? У? У? … А!А!А!...У!У!У!... АУ!.. АУ!... АУ!...
Немає, десь під ялинкою сидять …ховаються… А, сніг іде, скоро перейде в завірюху, а там…. Money!!!money!!!money!!!money!!! (з пісеньки для дорослих).
Скільки людей! Скільки грошей! І все з бюджету! І все за наш з Вами рахунок, панове!!!
А хвіст все крутить, та крутить…
Цитата дня: «… в умовах кризи – бездіяльність злочинна.» (Нардеп О. Ляшко, фракція БЮТ, пленарне засідання ВР від 26.12.08 року, обговорення бюджету 2009 року)

дід мороз | 2008-12-26 22:49

Ми рухаємся в Європу, а тому повинні рахувати кожну копійку,-говорить Наталія Романова. Можливо, копійки вона і рахує, а мільони - ні. А чого їх рахувать: мільон він і є мільон. Скільки таких мільонів вона віддала в руки Семененка! Саме цими коштами Семененко і шантажує весь колектив, беручи заслуги своєчасної виплати зарплатні та ії розмірів на себе. Люди роблять вигляд, що вірять йому та мовчать або розхвалюють його, позаочі ж визнають Семененка головним ворогом театру.
     Наталія Романова не хоче бачити, як з кожним днем конфлікт загострюється. Не хоче бачити, що у театрі процвітає родинність та кумовство(головний приклад цього присутність в театрі його дочки, яка займає місце начальника відділу кадрів. Призначена вона була незаконно: ані освіти, ні стажу роботи, ні інтелекту. Але зараз вона,сидячи в театрі на півтори ставки, допомагає таткові розвалювати підприємство. Та й на сцену іноді вилазить в якості роздавачки квітів особливо наближеним до батька, але нікчемним артистам).
Звичайно, Романова хоче від СМІ тільки позитиву, але щоб його отримувати, треба щось робити.

abc | 2008-12-26 18:45

:)
Як розподілом влади запахло, Єдиний Центр без всяки запрошень очі муляє та настогидає своїми самосхваленнями, мовляв у країні порядок наведем.
Коли потрібне елементарне рішення губернатора, від ЄЦ ні слуху ні духу.
Нащо нам такий ЕЦ? Нащо нам такий губернатор?

:) | 2008-12-26 11:39

Еще один вопрос но уже к Губернатору Черниговской области. Уважаемый господин Хоменко! Директора театра назначали без Решения сессии облсовета, а по решению бывшего Губернатора Лаврика. Так может Вам не стоит сидеть, смотреть на весь этот бардак и отмалчиваться? А быть мужиком, настоящим руководителем области и настоящим Губернатором, принять волевое решение и подписать Распоряжение о расторжении контракта с директором театра!!? А вот нового директора пусть уже назначает сессия облсовета если театр это коммунальное предприятие областного подчинения. А то Вы с Романовой вроде как и понимаете что Семененко надо снять с должности но договорится не можете. Или вам партийные разногласия не дают это сделать? НУНС и БЮТ враждуют! Так вот знайте вы уже так довоевались, что всю страну развалили, не говоря уже о театре.

:) | 2008-12-26 11:15

Совершенно правильно пишут девочки из 35-й Черниговской школы. Все что в последние годы происходит на сцене "театра" действительно отдает порнушкой. Это понятно, ведь в "театре" ни кто в действительности не занимается творчеством, его уровнем, эстетикой,культурой в целом. Нет там ни настоящего директора, ни художественного руководителя. Ивану всё равно что идет на сцене "театра", а артистам и подавно! Всех их интересует только финансовая сторона. Одумайтесь! Ведь школьник, маленький зритель который впервые приходит в театр, он должен получить массу удовольствия от действия которое ему показывают артисты на сцене. Ему, юному зрителю, должно понравится и только в этом случае всю свою оставшуюся жизнь он будет ходить в театр и будет водить в него своих детей. Вы бездарные "театралы" за пять лет правления Ивана и Вашей бездарной порнографической игры на сцене потеряли уже ни одно поколение своего потенциального зрителя. Зрителя, которые увидели весь сценический кошмар, пришли в ужас и они больше ни когда не прийдут в Черниговский театр! Неужели вас не интересует будующее театра? Артисты сходите в филармонию и посмотрите какие детские утренники и постановки ставят там не профессиональные артисты. Да уже большенство организаций, которые раньше заказывали детские утренники в театре, сейчас ходят в филармонию. Разве это не показатель? О каком качестве и уровне постановок можно говорить если режиссеры этих "порнушек" великие Судак и Одинцова! Что в театре уже перевелись профессиональные режиссеры? Я скажу вам в чем тут дело. Все просто. Снова деньги. Ведь за режиссерско-постановочную работу Судак и Одинцова получат дополнительный гонорар к своим уже и так не малым окладам в 6000 грн. Тем более Судак и Одинцова ярые сторонники Ивана, еще бы! Конечно по отчетам все будет отлично. Котловская уж постарается! Год артисты ни чего практически не делали а сейчас в новогодний период, когда в день по три утренника им будут кроме проставления норм выступлений еще и доплачивать за третий выход!!! Вот куда идут бюджетные деньги госпожа РОМАНОВА!!! господа ДЕПУТАТЫ!!! товарищи НАЛОГОПЛАТЕЛЬЩИКИ!!! Люди трудятся на заводах, у станков на ногах простаивают смены и в итоге получают за месяц 1300-1600 грн. А в "театре" ни чего не делающие "артисты" получают в месяц от 2500 до 6000 грн. Уважаемая г-жа РОМАНОВА неужели ВАМ не надоело все что происходит в "театре" и вокруг него уже на протяжении четырех лет ??? Или Вы действительно получаете вторую зарплату от Семененко ??? Не молчите ответьте налогоплательщикам, они ждут Вашу позицию и Ваше волевое решение!

петр | 2008-12-26 09:03

И на старуху бівает прореха!
Когда-нибудь все что сотворено с театром в Чернигове все равно будет признано болдьшим преступлением....
Виновники которого местичковіе власти (Романова и товарищи депутаті)
Управление КЮЛЬТУРИ, ну и главній герой СЕМЕНЕНКО в купе с ОДИНЦОВОЙ,СУДАКОМ,ВЕЛИКИМ,ОЛЕЙНИК,МАКСИМЕНКО,КРЯЖ,БАГЛЕЙ,,,,и прочими предателями ТЕАТРА.....

Архивариус | 2008-12-25 13:01

А Романова слушает и кушает!!! Брехня!Она звучит с трибуны областного совета повсеместно!Уважаемые юристы обл совета,если ваши начальники не умеют читать,что вполне вероятно,так почитайте им Законы Украины,где черным по белому написано,что с руководителем предприятия за неоплаченые налоги и долги немедленно разрывается контракт.А Романова кушает и никого не слушает! А что такое комиссия облсовета по вопросам культуры и гуманитарии под руководством Залесского???Семь членов этого органа не имеют малейшего отношения к культуре и искусству!Социалисты,комунисты,бютовки!Как же народ может уважительно относиться к вашим партиям,если вы ВРЕТЕ!Если вы не профессионалы,а профи слушать не хотите и неумеете!Романовой пора в школу учительствовать!Хотя нельзя_она же будет учить детей вранью!!!Вот уж спелись с директором Черниговского крепостного театра им Шевченко! Как же можно верить премьер-министру страны,если ставленики на местах у нее фальшивые!!!
Когда я ем,я глух и нем_это девиз всей Черниговской облрады и ихней командирши.

Сергій | 2008-12-25 12:23

глядачГей, вусатий!!! ПОділись зарплатой!!! Якщо , ні то відберуть - другіє!!!1
Гей? Такого в чемоданах з компроматом не було! %-)

глядач | 2008-12-25 12:16

Гей, вусатий!!! ПОділись зарплатой!!! Якщо , ні то відберуть - другіє!!!1

глядач++ | 2008-12-25 11:58

ОЙ,Романа -румане,не б "ют "уй,а скажи відверто скільки мала від Усатого на протязі...... ? А громадській думці ,тобто зятю.дочці, свату ,брату,ітд ітп всіх новорічних бажань. З новим роком !!!!!!

СТОРІНКИ ІСТОРІЇ ТЕАТРУ ВІД АРХІ | 2008-12-25 02:30

У вересні 2006 року перед тим як влада в особі Лаврика і Романової призначили на посаду Гендиректора театруСемененка,вони влаштували
"Цирк" під назвою "Конкурс на посаду директора театру"Цей "поважний"
захід відбувся у застінках Управління культури.І саме тут Семененко Зачитав "ПРОГРАМУ ПЕРШОЧЕРГОВИХ ДІЙ РОЗВИТКУ ТЕАТРУ"
Пройшло вже більше двох років.Ностальгічно повернемось до цього історичного документу і згадаймо,що саме обіцяв нам Семененко з приводу розвитку театру.
1.Звернутися до спонсорів і меценатів з проханням винайти кошти на но
ві постановки,запросити найвідоміших режисерів для поповнення репертуару творами національної класики,зарубіжної і світової класики
та творами сучасної драматургії.( БРЕХНЯ!Відомих режисерів не бачили і в помині,а свої не менш відомі в Україні позвільнялися,щоб не бачити цього маразму.)
  2.Максимально спрямувати зусилля, на підвищення економічної діяльності театру,з тим щоб зароблені гроші спрямувати на постановочно-творчу роботу.(БРЕХНЯ! Зробив театр Банкротом,а гроші потекли по власним кишеням.)
  3.Запросити на конкурсній основі досвідчених і титулованих майстрів сцени других міст і регіонів на роботу в наш колектив.(БРЕХНЯ! Ніяких майстрів не було і не буде.Мабуть Семененко сплутав їх з заїзжими
халтурними гастролерами.)
  4.Зробити усе можливе для відновлення гастрольної діяльності театру
у літній період,так і творчого міжобласного обміну,зарубіжних гастролей.
(БРЕХНЯ! Театр з виставою не бачили навіть у Дримайлівці,а у Лондоні
напевне чекають.)
  5.Підняти клопотання про виділення сімейного гуртожитку для працівників театру.(БРЕХНЯ! І з того гуртожитку що є у театрі Семененко хоче усіх виселити,а будівлю продати.)
  6.Проведення капітального ремонту.(БРЕХНЯ!Усі гримерні театру виглядають,як дачний нужник.)
  7.Ввести у штатний розпис психолога,для роботи з людьми,які втрачають
психологічну рівновагу...(БРЕХНЯ!Подібний фахівець потрібен лише самому директору та його заступникам.)
  8.Зробити усе можливе для достойного відпочинку та дозвілля усіх працівників...(Це единий пункт з цієї програми який виконується Семененком.Дозвілля у театрі з ранку до вечора:ніхто нічого не робить,
 гулянки з горілкою,безпробудне пияцтво.яке починається з кабінету директора і переноситься в усі кабінети ,гримерні і навіть сцену.Це в театрі робиться з великим розмахом.Доречі,позавчора артистка В.Велика на сцені була на доброму підпитку,що навіть не попадала губами у власну фонограму.Хоча всі хто був поряд з нею nt; ледве трималися на ногах.
  Отака була "передвиборча програма Семененка!!!Пані РОМАНОВА,І НЕ
СОРОМНО ВАМ ЗА СВОГО ДИРЕКТОРА.
ТЕКСТ ПРОГРАМИ ДРУКОВАНО З ОРИГІНАЛУ.ТОМУ ТУТ НЕМАЄ НІЯКОЇ БРЕХНІ....

Глядач ++ | 2008-12-24 22:31

 Господи , невже влада так зажралась, повністю безвідповідальна ,щоб кормитися на "кориті" використовуючи драмтеатр.Хто ж це все" кришує "

Настя,Лена,Даша | 2008-12-24 19:24

22 декабря 2008года Мы учащиеся 35-й школы города Чернигова побывали в драмтеатре на премьере новогоднего концерта,который именовался "ШОУ".Нам было стыдно перед своими собственными учителями,которые находились в зале, потому что на сцене была какая-то порнушка под видом танцев и песен.Старые,толстые тетки в мини-юбках пели про"Синий иней".Артисты!Посмотрите и поучитесь у танцевального коллектива "Парадокс",который есть при нашей школе!!!
За все бе6зобразие!Вернее полный отстой!Который был на сцене театра мы заплатили по 10 гривен.Причем нас насильно загнали в театр
Из театра приходит тетка с билетами Инна Юрьевна и обрабатывает учителей,отстегивает им денеьги,чтобы они насильно гнали нас в театр.А то что там показывают нам не интересно.

-Їнка | 2008-12-24 14:29

Шановний пане Семененко. Вам вже 60. Відпочиньте. Не ганьбіть своїх нащадків, бо інакше - довго їм відмолювати ваші гріхи, а гроші- прах. Як прийшли, так і підуть.

Горожанка | 2008-12-24 08:28

Ой, Чернигов по-прежнему лихорадит. То театр, то "Деснянка". И - "странное" совпадение - в обоих случаях власти молчат словно партизаны на допросе. На мой взгляд, это они - те самые кукловоды,
которые дергают за ниточки и стригут купоны на всеъ этих
событиях. Надо на выборах достойно им ответить. Так, чтобы они оказались на обочине политической дороги. Вновь пришедшие, уверена, пройдутся по них танком и отберут все, что они успели наворовать. Эти ли не лучший удел для таких "деятелей"?

F.C. | 2008-12-24 00:04

Им не стыдно,и никогда не станет.Кравчука туда надо...

Люда | 2008-12-23 23:19

начинающий писатель
А ведь хорошо написано, хоть и начинающим писателем! И, главное, сказка-то правдивой получилась. А бабки перед НГ они неслабые себе намолотят. особенно те, кто их собирает .КРУ, прокуратура - ку-ку? отзовитесь

начинающий писатель | 2008-12-23 15:08

Театр Ивана Карабаса-Барабасовича.
 И вот сидит такое чудо Иван Карабас-Барабасович в театре и дергает всё и всех за веревочки и заметьте, у него это хорошо получается. В театре он ни чего не смыслит, да и не нужно ему это. Основная цель Карабаса –деньги!!!
    А в этом театре работают «людишки» , «актеришки» и «зверюшки» разные, все на привязи у Ивана Барабасовича, на веревочках. За самую толстую и основную веревочку он привязал «крысу» Котловскую, ведь она деньжата для Ивана молотит. Сейчас новогодние жнева идут, вот и сидит невменяемая Котловская и химичит, раскладывает деньжата по кучкам. Самая большая кучка это для Карабаса. Чуть поменьше Романовой, что бы Карабаса не трогала. Среднюю кучку себе оставляет не за зря же трудится! А ту кучку, что самая маленькая она в кассу сдает. А какие она чудные отчеты пишет…..Точно как в видеоролике.
    Следующие две веревочки тоже почти основные, на них сидят преданные нафталиновые Артемоны, почти однополые, Одинцова и Судак. Уж так лают, уж так «гавкают» еже ли кто Карабасом не доволен! И вот так уже пять лет сидят две «сучки» и выгавкивают себе очередные почетные звания. Иван Карабасович конечно же пообещал…НО только после себя любимого!
    На следующей веревочке Кот Базилио- Лаврентий Павлович Заярный. Веревочка дорога Карабасу так как «спецверевочка». Ходит, бродит Кот по театру всё выслушивает, вынюхивает, узнает и докладывает Барабасу. Меры прикрытия если надо обеспечивает. Акты «грязные» и «лживые» сочиняет.
    А сколько Лисичек на веревочках сидят……Лисичка Хатун, Великая, Соловей, Баглей, Зеленская, есть среди лисичек и шакалы - Великий, Ковальский, Куковеров, Горбатенко да много их там….. Хитрые такие, услужливые, со всем соглашаются ли ж бы шкуру с них не сняли. Им дела до театра и до творчества нет. Им бы зарплату платили, и не трогали и пусть там будь что будет!
    Кроме веревочек в руке Ивана Карабаса-Барабасовича есть одна цепь на которой он держит НАЙДУ, собачку такую, ну дворнягу, ну деревенского такого вида- потрепанную и ограниченную. Но НАЙДЕ этой как-то в жизни повезло, чудом ! Стала она Главной «сучкой» всех этих персонажей, так сказать представителем «трудящихся». И вот теперь Карабас дергает эту цепь часто, и дворняжка эта так КРЯЖется, так КРЯЖется что пришлось «продать» свою совесть, порядочность, чистоплотность! В награду Карабас дворняжку назначил на пост – охранять в подвале театральный склад (в котором, кстати уже нет ни чего) вот теперь она там и КРЯЖется.
    Есть конечно в этом «театре» главный Карабасовкий режиссер – Николай НаТРОИХин! Фамилия у него наследственная. Он любит выпить на троих да так увлекся что теперь спектакли ставит только на троих «актеров», на большее количество у него не хватает или бутылки или таланта! (продолжение следует…)

Глядач | 2008-12-23 11:45

"Ворон -ворону глаз не выклюет"- наче про сьогоднішню ситуацію з кадрами у державі сказано.
Невже, хтось думає що на всіх інших посадах і посадках сидять професіонали, патріоти, а не звичайні корпоративні злодюжки.
Подивіться навкруг, просто Іван С. сидить на Красній площі і його діяльність (тдо речі, не чим не кращих від нього його опонентів) в усіх на видноті, академічні ви наші бездельнікі і демагогі.

З творчості ранньої Романової | 2008-12-23 11:14

  "Директор театру повинен мати відповідну освіту, певний досвід. Це повинна бути людина, яка зможе повернути добрий дух нашому театру. Бо на сьогодні актори зараз не мають того духовного підйому, який їм потрібен для професійної діяльності. Зараз ми працюємо над цим питанням з облдержадміністрацією, - підсумувала Наталія Романова"
«Я вкотре дійшла висновку, що правильно вчинила не погодивши, як голова обласної ради, контракт укладений між управлінням культури та туризму Чернігівської ОДА і громадянином Семененком І.О. щодо призначення останнього на посаду генерального директора театру ім. Т.Г. Шевченка. І особисте тут ні до чого. Адже контракт підготовлено з багатьма порушеннями чинного законодавства, що і підтвердив висновок Територіальної державної інспекції праці у Чернігівській області. Я ніколи не йшла і зараз не збираюся йти на порушення Закону.»

:) | 2008-12-23 11:03

Без комментариев! Просто СУПЕР! СУПЕР! СУПЕР!!! Хотя и очень печально, что вот такое "быдло" и "рвач" руководит академическим театром! Г-жа РОМАНОВА Н.А. одумайтесь и примите немедленные меры! Неужели Вам не стыдно???
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Новорічна локація у Чернігові

SVOBODA.FM