Останнє оновлення: 21:25 понеділок, 1 грудня
Влада і молодь

Менські чіпси зі смаком… нових робочих місць

Чернігівська облдержадміністраця розглядає можливість побудови на Менщині заводу по переробці картоплі на чіпси. Це дасть змогу відкрити близько 300 робочих місць і знайти ринок збуту для місцевої картоплі.

Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Олег Обушний.

“Створення нових робочих місць, особливо для молоді – одне з наших найголовніших завдань. Боляче бачити набиті автобуси, які щопонеділка відвозять чернігівців на роботу до Києва,” – сказав він.

Як пояснив Олег Обушний, питання про вирішення проблеми працевлаштування люди найчастіше ставлять йому на особистих прийомах.

За словами першого заступника голови облдержадміністрації, проект з Менським заводом далеко не єдиний. Розробляється багато інших, зокрема, в Прилуцькому районі та інших куточках Чернігіщини.

“Залучення інвестицій у нашу область, які створюватимуть робочі місця – одне з основних завдань нової влади”, - підкреслив Олег Обушний.



































































































































закрити

Додати коментар:

Фотоновини

   Чернігів 1948-49 років: Нескорені Ляповки та «інтимні» роботи

SVOBODA.FM