Останнє оновлення: 21:57 середа, 30 листопада
Відновлення інфраструктури
Постійне посилання: http://newvv.net/politics/medicine/288599.html
У Чернігівській районній лікарні ремонтують головний корпус та інфекційне відділення

У Чернігівській районній лікарні ремонтують головний корпус та інфекційне відділення

У Чернігівській районній лікарні ремонтують головний корпус та інфекційне відділення. 15 мільйонів гривень з державного бюджету виділили на заміну вікон і ремонт покрівель.

Роботи всередині пошкоджених під час обстрілів корпусів почали робити за власний кошт лікарні. На це є понад 4,5 мільйони гривень.

"За державні кошти закуплена киснева станція, проводяться ремонт покрівлі й будуть мінятися вікна", – розповів генеральний директор Чернігівської районної центральної лікарні Дмитро Руденко.

Державні гроші виділили лише на зовнішні роботи. Коли зроблять внутрішні, поки невідомо. Пологове відділення лікарня відремонтувала вже за власний кошт. Воно зазнало руйнувань під час обстрілів. За словами лікаря, вже за декілька днів тут будуть приймати пологи.

За власні кошти ремонтують і лабораторне відділення. Воно отримало найбільше ушкоджень. Покрівлю повністю знесло, вилетіли всі вікна, втрачена частина внутрішніх перегородок.

"Цей корпус ми почали ремонтувати одним з перших, тому що дуже сильно почали затікати дощові води. Почало усе руйнуватися. Треба було терміново приймати якісь міри, для того, щоб рятувати майно й корпус", – каже Дмитро Руденко.

За його словами, це відділення планують відновити за два-три місяці, щоби в повному обсязі проводити лабораторні дослідження:

"Лабораторія наша оснащена найсучаснішою технікою, її треба десь розміщати. В даній лабораторії є 16 приміщень, їх треба привести до порядку. Тому, що без капітального ремонту після такої катастрофи лабораторія працювати не може".

Загалом лікарня виділила на ремонт двох відділень 4 мільйони 700 тисяч гривень.

"Це власні кошти лікарні, які ми отримали від Національної служби здоров’я. Частину ми виділили на ремонт. Хотілось би, щоб методика виділення коштів з державного бюджету трохи змінилася. І кошти передбачалися не тільки на зовнішні ремонти, а й на внутрішні частково", – зазначив гендиректор.закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  1 вересня випускників із Чернігова слухатиме весь світ

SVOBODA.FM