Останнє оновлення: 21:57 середа, 30 листопада
Медицина
Постійне посилання: http://newvv.net/politics/medicine/288244.html
Чернігівський обласний центр екстреної медицини отримав два нових автомобілі швидкої допомоги

Чернігівський обласний центр екстреної медицини отримав два нових автомобілі швидкої допомоги

Вони доставлені Програмою розвитку ООН в Україні за фінансування уряду Канади в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Автомобілі мають відповідний рівень захисту та спеціальне медичне обладнання, яке може допомогти врятувати життя у важкодоступних районах. Кожна машина здатна евакуювати до чотирьох пацієнтів одночасно й оснащена всім необхідним для надання невідкладної допомоги. Спецтранспорт укомплектований пристроями для перенесення сидячого пацієнта та іммобілізації шийного відділу хребта, є аспіратор, пульсоксиметр, дефібрилятор-монітор з кардіостимулятором, електрокардіограф, вакуумний матрац, ноші, довга дошка для спини, вакуумний бандаж та інше.

"Чернігівщина дуже вдячна за таку потужну підтримку. Адже завдяки сучасним «швидким» лікарі зможуть оперативно реагувати на критичні виклики, ціна яких – людські життя, — прокоментував начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус. — Наша співпраця з Програмою ООН із відновлення та розбудови миру тільки розпочалася. Зокрема, маємо плани у сфері адміністративних і соціальних послуг".

Подібні автомобілі отримали й інші центри екстреної медичної допомоги, що працюють в безпосередній близькості від зони бойових дій в Україні, — в Одесі, Сумах та Харкові.

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  1 вересня випускників із Чернігова слухатиме весь світ

SVOBODA.FM