Останнє оновлення: 11:27 п'ятниця, 19 серпня
Здоров'я
Постійне посилання: http://newvv.net/politics/medicine/287434.html
У Чернігові відновили планові дитячі щеплення

У Чернігові відновили планові дитячі щеплення

Сімейна поліклініка у Чернігові відновила планові дитячі щеплення. Нині у лікарні є вакцини проти дифтерії, правця, коклюшу, поліомієліту, гепатиту В та Hib-інфекції. Про це Суспільному розповіла медична директорка Наталія Крючко. За її словами, утилізувати довелося сотні доз вакцин.

"Ті, які у нас були в запасі до початку військових дій, у зв'язку з відсутністю тривалої електроенергії, ми повинні були списати ці вакцини. І ось ми у червні почали отримувати нові вакцини".

Поліклініка з дня на день чекає на партію вакцини від поліомієліту та гемофільної інфекції, каже завідувачка відділення по наданню первинної медичної допомоги КНП "Сімейна поліклініка" Валентина Андреєва.

"Ми отримали “Пентабіо” — це комбінована вакцина, вона п’ятидозна, тому з однієї ампулки ми щеплюємо зразу п'ятьох дітей. Ми отримали також вакцину від поліомієліту і також вакцину проти гепатиту, це десятидозні вакцини. Дитина приходить до нас у два, чотири, шість місяців до року, потім приходить у рік, потім щеплення проводиться у півтора року, в шість років, далі в 15 — і завершуємо ми цю вакцинацію".

За словами лікарки, якщо дитині внаслідок бойових дій не зробили вчасно вакцинацію, її можна зробити пізніше.

"Якщо ви у два місяці зробили, а в чотири пропустили, тоді ми робимо цю вакцинацію в шість місяців, а через шість місяців робимо наступну вакцинацію, яка повинна була проводитись в шість місяців".закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Фахівці «Чернігівгазу» продовжують відновлення мереж

SVOBODA.FM