Останнє оновлення: 14:29 четвер, 23 травня
Духовність
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / У Чернігові на Водохреще ПЦУ служитиме виключно у храмах без заходів на водоймах
У Чернігові на Водохреще ПЦУ служитиме виключно у храмах без заходів на водоймах

У Чернігові на Водохреще ПЦУ служитиме виключно у храмах без заходів на водоймах

Цьогорічне богослужіння на Водохреще 6 січня в Чернігові буде виключно в храмах, святити водойми священники ПЦУ не будуть.

Про це Суспільному розповів настоятель Чернігівського кафедрального собору святої Катерини Роман Кіник.

"Ще минулого року ми спілкувалися з місцевою владою і просили, щоб священники не виходили на водоймища, бо, знову ж таки, це є певна кількість людей, які збираються. Потрібно також пам’ятати, що занурення у воду не має жодного духовного значення і не змиває гріхів, як інколи можна почути. Це традиція і традиція в українському народі останніх 20 років. Бо, скільки зі старшими людьми спілкуюся, яким 80 років, трошки менше і трошки більше, то вони кажуть, що такої традиції колись не було".

Нагадаємо, що у зв’язку з переходом Православної церкви України на Григоріанський календар, Водохреще тепер святкують 6 січня.

Зі слів начальника міського управління з питань надзвичайних ситуацій Олега Шамрука, заходи на водоймищах організовувати не планують, оскільки до них не зверталися релігійні громади.

У пресслужбі головного управління ДСНС також зазначили, що не відправлятимуть чергувати рятувальників, оскільки до них не надходило звернення з міськради.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Таємна зброя комунальників

SVOBODA.FM