Останнє оновлення: 19:28 п'ятниця, 10 травня
Війна
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Встановили 27 надгробків: у Ялівщині в Чернігові облаштовують меморіал воїнам ЗСУ
Встановили 27 надгробків: у Ялівщині в Чернігові облаштовують меморіал воїнам ЗСУ

Встановили 27 надгробків: у Ялівщині в Чернігові облаштовують меморіал воїнам ЗСУ

27 надгробків на кладовищі у Ялівщині встановили на могилах загиблих бійців під час оборони Чернігова. Всього там мають облаштувати 93 могили. Форма та розміри надгробків погоджені з родичами загиблих. Про це під час наради 2 січня повідомив заступник начальника управління ЖКГ Чернігівської міської ради Євгеній Дейнеко. Загальна вартість робіт із облаштування меморіалу — 43 мільйони.

"Виконані частково роботи: зроблені доріжки, встановлено освітлення, відеоспостереження — стосовно загального сектора і встановлено 27 пам'ятників", — сказав Євгеній Дейнеко.

За проєктом, у центрі меморіального комплексу мають встановити ще пам’ятник "Голуби" за понад два мільйони гривень, козацький хрест за 850 тисяч гривень. Ці роботи можуть відкласти на наступні роки, сказав в.о. міського голови Олександр Ломако.

Пам'ятник "Голуби". ФОТО: Олександр Ломако

Зокрема, цьогоріч планують встановити всі надгробні плити, а це 93 могили.

"Давайте обов'язково, щоб ми сектор з похованнями завершили, там де стела і все інше подивимося по року і є раціональне рішення зробити це пізніше", — каже Ломако.

Нагадаємо, на початку вересня 2023 року управління ЖКГ провело тендер на ці роботи, на участь у ньому подалась одна фірма — ТОВ “Іннолабс”, вона ж і стала переможцем торгів. На першому етапі, який планували на осінь минуло року до початку 2024, мали витратити 20 мільйонів гривень. Про це у вересні минулого року повідомляв в.о. міського голови Олександр Ломако. За словами Євгенія Дейнека, наразі фактично використали близько 70 відсотків цієї суми.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Таємна зброя комунальників

SVOBODA.FM