Останнє оновлення: 14:29 четвер, 23 травня
Війна
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / У 2024 році новим мобілізованим чернігівцям планують виплачувати 15-20 тисяч гривень
У 2024 році новим мобілізованим чернігівцям планують виплачувати 15-20 тисяч гривень

У 2024 році новим мобілізованим чернігівцям планують виплачувати 15-20 тисяч гривень

У Чернігові планують затвердити міську програму, через яку новим мобілізованим чернігівцям одноразово виплачуватимуть 15-20 тисяч з міського бюджету.

Про це повідомив в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако на загальноміській нараді 12 грудня.

"Наступного року кожен новобранець з міста Чернігова, який іде служити та є місцевим жителем, отримуватиме 15-20 тисяч гривень. За ці кошти можна буде придбати взуття, аптечку, турнікети. якщо комусь ці гроші не потрібні, то вони можуть від них відмовитись. Це буде суттєва підтримка для людей, щоб вони не опинилися без нічого на навчаннях та в реальній зоні бойових дій, адже завжди чогось не вистачатиме", — каже Ломако.

Заявки мають оформлювати через департамент соціального захисту без засідань виконавчого комітету, аби публічно не оголошувати цифри про кількість новобранців, говорить Ломако.

Нагадаємо, що Київрада теж голосуватиме за виділення додаткових коштів на виплати киянам, які з грудня мобілізуються до ЗСУ. На виплати мають виділити 10 мільйонів гривень на цей рік і 50 мільйонів на наступний за програмою "Захисник Києва". Мобілізовані кияни мають отримувати по 30 тисяч гривень.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Таємна зброя комунальників

SVOBODA.FM