Останнє оновлення: 14:29 четвер, 23 травня
Підтримка України
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Чернігів отримає від французької організації €2 мільйони на відбудову шкіл
Чернігів отримає від французької організації €2 мільйони на відбудову шкіл

Чернігів отримає від французької організації €2 мільйони на відбудову шкіл

Чернігів отримає 2 млн євро на відновлення закладів освіти - відповідний меморандум підписало місто з французькою організацією «ACTED».

Про це повідомляє виконувач обов'язків міського голови Чернігова Олександр Ломако на своїй сторінці в Фейсбуці, передає Укрінформ.

"Розвиток міжнародної співпраці Чернігова продовжує приносити конкретні результати. Суттєву допомогу надасть Франція в рамках проєкту організації «ACTED». Обговорили співпрацю з керівництвом її північного офісу та підписали Меморандум, що допоможе залучити ≈ 80 млн грн. Спільно з управлінням освіти та партнерами вже визначено для ремонту 10 шкіл", - написав Олександр Ломако.

Як повідомив виконувач обов'язків міського голови Чернігова, серед запланованих робіт ремонти будівель, оновлення систем водопостачання та санітарії, ремонт укриттів. Акцент на термомодернізації та створенні доступного освітнього середовища для дітей з особливими освітніми потребами. Попри масштабність проєкту, виконати все заплановане планується протягом 2024-го.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Таємна зброя комунальників

SVOBODA.FM