Останнє оновлення: 14:29 четвер, 23 травня
Підтримка України
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Японці допомогли відновити два садочки у Чернігові
Японці допомогли відновити два садочки у Чернігові

Японці допомогли відновити два садочки у Чернігові

Засновник компанії зооамуніції Collar Юрій Синиця повідомив, що за допомогою японських благодійників вдалося відновити два найбільш постраждалих від російських обстрілів дитячих садки у Чернігові - №4 та №72.

Він написав у соцмережах, що почав процес переговорів з японцями з відновлювання міста торік у березні, коли Чернігів ще був під ворожим бомбардуванням.

«Настільки велика була впевненість, що ми вистоїмо.

Завдяки плідної праці Peace Winds Japan та COLLAR Company на цьому тижні було відновлено роботу 2-х найбільш постраждалих дитсадків(№72 та №4). На ремонт будівель було залучено 650 тис доларів. Проведена велика робота по контролю цих коштів та унеможливлювання будь-яких корупційних схем в цьому процесі», - коментує Юрій Синиця.

На знак вдячності та шани народу Японії, 31 жовтня разом з представниками японської організації Peace Winds Japan та COLLAR Company символічно висадили дерева Сакури біля відновлених будівель садочків №4 та №72, додав начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура. 

У муніципалітеті сподіваються, що співпраця з Peace Winds Japan продовжиться і вже обговорюють з її представниками подальші можливості для взаємодії.

«Робота освітніх закладів часто відіграє вирішальну роль при прийнятті рішень дорослими щодо повернення додому. Тож продовжуємо активно працювати над створенням комфортних та безпечних умов для наших маленьких українців», - коментує Білогура.

Як було

Як стало

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Таємна зброя комунальників

SVOBODA.FM