
Боротьба за ринок «Привокзальний» триває
Принаймні дві сили в Чернігові відкрито заявили про своє невдоволення з приводу рішення Чернігівської міської ради щодо продовження власникам ринку «Привокзальний» ЗАТ «Чернігівський ремонтно-монтажний комбінат» строку оренди ще на п’ять років.
Незадоволення висловлює міський осередок БЮТ та колишні «бютівці», так звана група фірми «Вена» в міській раді. Аргументи обох сторін ті ж самі, а от цілі, очевидно, різні.
Так, в останньому номері партійного видання БЮТ в Чернігові вміщена стаття під назвою: «Коли чернігівці будуть купувати продукти у виробників?».
«Біля доги, просто на землі, лежать кавуни, дині. На персики, які ми дамо дитині, «дихають» отруйними газами автомобілі…Хто виростив ці ягоди? Хто перевірив на безпечність?» – так описують ситуацію в Чернігові в газеті і додають, що на продажі сільськогосподарської продукції заробляють не виробники-селяни, а спекулянти-перекупники.
У газеті БЮТ згадали про іншу перспективу, що відкриває для «Привокзального» урядова постанова про фінансову підтримку створення оптового ринку сільськогосподарської продукції (ОРСП). Але рішення сесії закриває перспективи мати такий ринок в Чернігові, стверджують «бютівці».
Нагадаємо, що напередодні сесії міської ради, на якій депутати продовжили строк оренди «Привокзального», лунали заяви про намір прилуцької бізнес групи «Європа» в складі народного депутата від БЮТ Валерія Дубіля та депутата обласної ради Анатолія Мірошниченка (Партія регіонів) поборотися за перепорядкуваня цього ринку Чернігова собі.
Проти продовження строку оренди «Привокзального» колишнім власникам виступали і депутати «групи «Вена».
На сесії Віктор Сехін переконував колег не голосувати за це рішення. А в газеті «Эспрессо» об’єднання «Громадська думка», близьке до «Вени», вже протягом двох тижнів друкує матеріали щодо неможливості такої оренди.
Аргументи «венівців» різні: від економічної доцільності створення на цьому місці ОРСП - до незаконності та фальсифікації голосування за продовження строку оренди.
Ласий шматок в три гектари комунальної землі біля вокзалу не дає спокою багатьом – звідси і боротьба різних фінансових груп за ринок «Привокзальний». Рішення про подовження оренди скоріш за все буде оскаржене, тож ми ще зможемо спостерігати боротьбу за цю територію.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 9585 |
Посилання до теми:
29.07.2009 Кому відходить чернігівська земля?
13.02.2009 Майданчик оптової торгівлі селянською продукцією буде в Чернігові
22.01.2009 Білоруси скуповуються в Україні
Додати коментар: