Останнє оновлення: 18:08 четвер, 16 січня
Інтерактив!
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Інтернет-конференція з мером Чернігова Олександром Соколовим. Попередні запитання читачів на 15:00 1

Інтернет-конференція з мером Чернігова Олександром Соколовим. Попередні запитання читачів на 15:00 1

Соколов13 лютого з 15 до 17 години на “Високому Валі” відбувається Інтернет-конференція з міським головою Чернігова Олександром Соколовим

 

 

Запитання читачів, що надійшли на 15 годину 13 лютого

Коментарі (40)

Місцевий житель | 2006-02-13 14:40

Шановний Олександр Володимирович! Викликає занепокоєння випадок Київської будівельної групи "Еліта -Центр". Наша родина у цьому році планувала придбати власне житло. Як відомо, з січня - місяця залучення коштів від населення для будівництва житла за пайовими договорами стало незаконним. Але, сьогодні не зміг знайти у місті жодної компанії, що пропонує будівництво житла на інших умовах. Що робить місцева влада щоб захистити інтереси мешканців та запобігти повторення у нашому місті Київської будівельної піраміди?

Виталий Максимович, бывший инжен | 2006-02-13 14:02

Хочу начать собственное дело, имею 20-летний опыт работы и запатентованные разработки, на основании которых подготовил бизнес-план. Есть ли в Чернигове программы или организации, которые помогут найти заинтересованного инвестора?

Предприниматель, Иванченко Е.С. | 2006-02-13 13:59

Чернигов находится на одном из первых мест по уровню безработицы в Украине. Что городские власти делают для создания новых рабочих мест. Как город поддерживает развитие бизнеса? Существуют ли в Чернигове программы по привлечению инвестиций?

Олексій | 2006-02-13 13:39

Шановний Олександр Соколов, чи є у Вас в планах створення дорадчого органу при міській раді з громади міста Чернігова. Чи є статут міста, чи є проект громадських слухань? Якщо є то яким чином Ви плануєте втілювати в життя і з залученням яких експертів дане питання буде вирішуватись? Дякую за відповідь.

жители дома 4-б, ул. Элеваторная | 2006-02-13 10:57

Александр Владимирович! До каких пор "Млибор" будет издеваться над нами и нашими детьми? В квартирах который год холодно, дети болеют воспалением легких и т. д. и т. п. А ведь подобная проблема существует почти у тысячи черниговчан, живущих в этом районе. Очень надеемся на Вашу помощь

Наташа, студентка. | 2006-02-13 10:49

Уважаемый Александр Владимирович, слышала о градостроительной концепции.

Скажите, где можно посмотреть, как будет выглядеть наш город после ее реализации. Веб Сайт, печатное издание и т.д. Где вы собираетесь брать деньги на ее реализацию, во сколько она обойдется городу, и за какой период вы ее реализуете?

Ангелина Витальевна, экономист | 2006-02-13 10:48

Широко освещалось в городской прессе, что в прошлом году на нужды города направлены деньги от продажи сети продовольственных магазинов. Продажа имущества - это единственный в Чернигове способ пополнения городского бюджета? Слышала от родственницы из Одессы, что местные городские власти успешно используют облигационные займы для финансирования нужд города. Есть ли в Чернигове такая же программа?

Павел | 2006-02-13 10:48

Мы - молодая семья, ребенку 3 года. Планируем родить еще одного ребенка.

Уже шесть лет снимаем однокомнатную квартиру. Приобрести свое жилье, даже в кредит, для нашей семьи слишком дорого, т.к. в ежемесячная выплата за квартиру составляет около 400$. С учетом прожиточного минимума, доход нашей семьи должен составлять 3500 грн. Для Чернигова это нереально.

Перспективы иметь свое жилье не видим. Где жить молодым семьям? Что планируется сделать в этом направлении.

Степанюк В.К., пенсионер | 2006-02-13 10:47

Существует ли программа социально-экономического развития города? Какие конкретные шаги она предусматривает?

Юрий | 2006-02-12 14:37

Здраствуйте, хотелось бы узнать, Олександр Владимирович, спокойно ли спится в последние дни при власти? Или Вы все же надеетесь, что Вам все сойдет с рук?

Uday | 2006-02-12 10:15

Олександре Володимировичу, а як у Чернігові посувається перехід на автономне опалення квартир, більш дешеве і ефективне? Вживаються міською владою в цьому плані якісь стимулюючі заходи?

Анна | 2006-02-10 13:28

Добрый день Олесандр Владимирович!Я проживаю в данное время в городе Киеве, но планирую сменить место жительство на более тихий город Чернигов.Решила вложить деньги в квартиру в новом строящемся доме, оказалась проблема!Боюсь попасть в ситуацию, которая произошла в Киеве с клиентами компании "Элита-центр" !!Подскажите в какие на Ваше мнение агенства недвижимости Чернигова можно обратится?

Николай | 2006-02-10 13:07

Где "жабки"?

ipo | 2006-02-10 11:04

Чи хотіли б ви жити в соціалістичному місті пана рудьковського?

Микола | 2006-02-10 11:00

я не стільки підтримую Соколова, скільки проти рудьковського

Андрій С. | 2006-02-10 09:45

"Фахівцями" міської ради, здається, розглядалося питання щодо створення банку??? А засновником (афілійованою особою) вже є голова міської ради !!!!!!!!

Чи не так, Олександре Володимировичу?

виборець | 2006-02-09 17:03

Олександре Володимировичу!Може б ви передумали балотуватися в мери Чернігова, бо ж у вас уже був час зробити щось для міста, але ви не виправдали такої довіри? Що на цей раз вас підштовхує до такого кроку, чи ви не бачите себе не при владі? Будь ласка, не шукайте в цих словах ніяких проявів конкуренції, оскільки до політики та до інших кандидатів тут немає жодного відношення. Це питання звичайного виборця. І ще, якщо вже будете відповідати, то назвіть будь ласка ваші переваги перед іншими кандидатами. Тобто, як кажуть на співбесіді роботодавці: "Переконайте, чому саме ви"?

Maks | 2006-02-09 16:19

Вы продолжаете заниматься спортом? Нету у Вас желания пробежать пробег на День Победыв этом году, который ежегодно устраиваеться в Чернигове?

Maks | 2006-02-09 16:16

Достаточно ли запасов продовольственного зерна, муки для обеспечения Чернигова хлебом на этот год? Так, как по прогнозам урожай будет намного хуже чем в 2004-2005 г.г.

Олександр | 2006-02-09 14:43

Що для Вас значить поняття "честь мундира"?

Сергей | 2006-02-09 14:05

Добрый день Олександр Владимирович. Я думаю многим было бы интересно узнать о следующем:

Черниговской мэрией был проведен тендер на создание официального сайта Чернігівської міської ради. В результате тендер выиграла черниговская компания котороя и создала его. У меня следующий вопрос - как можно заплатить за Ваш официальный сайт www.chernigiv-rada.gov.ua 25000 грн.? Подобный сайт Вам могли бы создать множество фирм за сумму как минимум в 10 раз меньше. Я думаю все прекрасно видят что за сайт в итоге вы имеете. Я не веню черниговскую фирму, так как сомневаючь что до нее дошла эта сумма, но вот через кого из Ваших подчиннех она проходила .... ведь можно было бы создать сайт намного лучше (тем самым поддержать развитие черниговского интернет)

Евгеній | 2006-02-09 13:28

Як ви оцінюєте рівень безробіття в Чернігіві. Що на вашу думку потрібно зробити, щоб його знизити та підняти рівень заробітної платні в регіоні

Enemy | 2006-02-09 10:29

Шановний Олександр Володимирович!

Скажіть, як часто керівники управлінь міськ. ради отримують фінансову допомогу у розмірі посадового окладу,

яким чином проводятся тендери на ремонт дорожного покриття у місті і яка фактична різниця між оплаченою сумою з бюджету і сумою виконаних робіт, освітлення церкви це також торкається.

Чому ви вручаєте компьютерні класи школам міста куплені за гроші "Санінтербрю"?Ви зневажливо ставитесь до тих людей, які у відкриту витрачають свої зароблені гроші на благо міста, а жителі міста не знають куди зникають бюджетні гроші під Вашим керівництвом. Ви вже зрозуміли , що гроші не приность щастя?

виборець, яких мільйони | 2006-02-09 10:23

Скажіть, будь ласка, як ви оцінюєте шанси ваших конкутентів, зокрема цікавить думка щодо Удовиченка В.П., який нині є славутицьким мером? Що на вашу думку підштовхнуло його до бажання балотуватися в мери Чернігова, чи не його мізерні шанси стати мером в Славутичі?

виборець, яких мільйони | 2006-02-09 10:04

1. Чого такі дії на кшалт створення народної дружини вам прийшли в голову тільки перед виборами, але ж факти вандалізму мали місце завжди? 2.Невже ви будете заперечувати, що це справжнісінька передвиборна піар-кампанія. І якщо хочете знати думку електорату, то дуже дешева, на яку вже не клює більшість виборців. 3. І ще, чому зараз ви почали робити випади в бік своїх конкутентів, чи не намагаєтесь ви будувати свою передвиборну кампанію як блок "не так", стверджуючи, що все, що роблять інші - це або саботаж, або невміння, і тільки ви в змозі щось зробити? дякую.

Виборці | 2006-02-09 09:16

Вам не соромно, що такий засмічений Чернігів, що часом схожий на звалище?

Сергей | 2006-02-08 21:54

Зачем было тогда возле горисполкома подставлять Кочубея? Вам просто страшно было места работы лишаться?

Станко | 2006-02-08 18:14

1. Розкажіть, який ВУЗ закінчували та які оцінки мали?

2. Чи є у Вас конкретний план дій по налагодженню нормального муніципального упарвління в місті? Чи як у всих: підвищемо, зробимо, дамо, все відразу і негайно, та інше ля-ля-ля...?

Maks | 2006-02-08 18:03

Что будет сделано для развития спорта в этом году?

Олечке передавайте привет.

виборець | 2006-02-08 17:58

 Як що ви програєте вибори то пійдете у школу працювати вчителем трудов згідно вашої освіти?

Петров Сергей Павлович? | 2006-02-08 17:55

Почему 26 ноября 2004 года Вы ничего не сделали для того, чтобы остановить милицию когда она била людей возле горисполкома?

С.В.Літовченко | 2006-02-08 17:53

Ви за чи проти підвищення комунальних тарифів?

Вася | 2006-02-08 17:52

В какие партии Вы определили Ваших людей (замов,начальников комунальных предприятий и прочих)?

Артур Григорян | 2006-02-08 17:51

Почему черниговская городская власть плохо относится к лицам кавказской национальности?

Василий Игнатов | 2006-02-08 17:47

За какие "заслуги" Вам Тех Нова сдала в оренду Тойоту за 1 грн в месяц?

GreenRed | 2006-02-08 17:20

Як Ви вважаєте. Чи маєте Ви моральне право бути обраним мером нашогот міста ще раз?

Черниговец | 2006-02-08 15:30

Какие у Вас доходы?

Читатель | 2006-02-08 15:21

В каком Вузе учиться ваша дочка?

Володимир | 2006-02-08 13:48

Олександре Володимировичу, прошу відповісти на таке запитання. Статтею 70 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" передбачено, що органи місцевого самоврядування можуть у межах законодавства створювати комунальні банки. Інша річ, що це прямо не передбачено (але і не заборонено) Законом "Про банки і банківську діяльність". Тож чи розглядалося фахівцями міської ради питання щодо створення банку, засновником якого виступила б громада міста в особі міської ради ? Якщо "так", то що стало на заваді у створенні такого комунального банку приміром як "Хрещатик" у Києві ?

Тёмка | 2006-02-08 13:11

Добрый день!У меня вопрос такого плана, какую партию вы сейчас поддерживаете? Есть ли у вас симпатии, если да то к каким партиям или блокам?! Ваше отношения к Социалистической партии Украины в связи со всеми событиями которые были вокруг вас?! Заранее благодарен за ответ!
закрити