Останнє оновлення: 14:29 четвер, 23 травня
техніка / Імідж*
Ви знаходитесь: IT / Україна / Готуємо легко вдома та на дачі: електрична піч-помічниця

Готуємо легко вдома та на дачі: електрична піч-помічниця

Завдяки великому вибору побутової техніки можна з комфортом готувати не лише у власній кухні, а й у заміському будинку та на дачі. Аби було електропостачання. Достатньо мати невелику електропіч, за допомогою якої можна вправлятися у створенні кулінарних шедеврів.

Що це за побутовий прилад

Електрична кухонна піч — це компактна переносна духовка. Вона не займає багато місця, крім того, її можна прибрати в шафу на час простою. Завдяки мобільності ростер можна встановлювати просто на стільницю, під’єднавши до мережі. Після застосування — прибрати знову. Більшість покупців купують такі прилади для дачі, де немає централізованого газового постачання. Електрична духовка відрізняється також багатофункціональністю та невисокою вартістю. У ній можна приготувати пиріжки, м’ясо, піцу, рибу, десерти. Головна перевага такого приладу полягає в тому, що страва в ньому готується неспішно, відтак тішачи приголомшливим смаком.

Важливі переваги

Невелика духовка, крім мобільності та компактності, має ще додаткові, але не менш важливі переваги. Наприклад, сучасна технологічна електропіч для кухні може підтримувати функцію нагрівання з трьох сторін, що забезпечує рівномірне пропікання. Моделі дають можливість встановлення точного часу для випікання страви та пропонують широкий температурний діапазон — від 30 до 300 °C.

На які параметри звертати увагу під час придбання

Якщо ви вирішили придбати електричну духовку, важливо враховувати декілька моментів:

  1. Об’єм. Він обчислюється в літрах. Найменший варіант — 12 л. Це духовка для невеликої родини з двох осіб. Якщо побутовий пристрій розрахований на більшу кількість користувачів, варто вибирати моделі з об’ємом від 15 до 20 л. Максимально можливий варіант — 40 л.
  2. Потужність. Середній показник — 1 200 Вт. Чим вище потужність, тим більше електроенергії споживає прилад. Тому для середньої сім’ї з трьох осіб достатньо вибрати електричну пічку з середніми показниками.
  3. Внутрішнє покриття. Буває пористим, завдяки чому забезпечується внутрішня чистота духовки. Емальоване — ідеально гладке покриття, але найбюджетніше. З функцією піролітичного очищення достатньо натиснути на кнопку, щоби жир і залишки їжі всередині камери розпалися на дрібні частки. Потім залишається прибрати їх вологою ганчіркою. Але такі моделі коштують дорожче.

Технічні можливості

Насамперед треба звертати увагу на кількість нагрівальних елементів. Традиційно — їх два: знизу та зверху. Але є моделі з третім ТЕНом на задній стінці. Звертайте увагу також на додаткові функції, які впливають на вартість. Найпопулярніші з них:

  1. вбудоване меню;
  2. розморожування;
  3. гриль;
  4. конвекція;
  5. захист від перегрівання.

Техніку з такими функціями можна придбати в каталозі Алло.юа в Харкові. До того ж звертайте увагу на бренд. Найкраще вибирати пристрої популярних виробників, які можуть запропонувати сервісне обслуговування у вашому місті.


Фотоновини

  Таємна зброя комунальників

SVOBODA.FM