Останнє оновлення: 14:29 четвер, 23 травня
технології / Імідж*
Ви знаходитесь: IT / Україна / Двосторонній скотч для творчості та декору: ідеї та поради

Двосторонній скотч для творчості та декору: ідеї та поради

Творчі люди завжди перебувають у пошуку: не лише нових ідей, а й відповідних засобів та інструментів, здатних втілити найсміливіші їхні задуми в життя. Саме таким засобом може стати - якщо ви ще з ним не знайомі - двосторонній скотч виробництва компанії 3М.

Звісно, ідея використовувати скотч для створення мистецьких проектів або кріплення декору сама по собі не оригінальна. Але, якщо односторонні клейкі стрічки мають порівняно невелику кількість застосувань, вельми обмежену вагою і характером задіяних матеріалів, то скотч двосторонній дійсно здатний відкрити перед вами нові творчі горизонти.

Наприклад, ви хочете створити скульптуру, складену з окремих елементів. Немає нічого простішого - за допомогою двосторонньої клейкої стрічки на спіненій основі можна моделювати найнеординарніші конструкції. Висока початкова адгезія дає змогу швидко і надійно з'єднати між собою різнорідні деталі, які мають незбіжні площі дотику. При цьому таке з'єднання буде однаково стійким і до впливу часу, і до згубного впливу на нього сонячних променів, вологості, різних хімічних речовин.

Тонкий двосторонній скотч можна використовувати для скріплення деталей з паперу та картону - створення плакатів та об'ємних аплікацій. А також скрізь, де непомітність з'єднання відіграє першочергову роль. Втім, витонченість тут досягається не на шкоду надійності чи довговічності.

Що ж стосується декору приміщень, то з двосторонніми стрічками VHB ви можете без особливих зусиль домогтися повного перетворення кімнати. Скотчі цієї категорії витримують досить значне вагове навантаження, даючи змогу кріпити на них масштабні елементи інтер'єру: полиці, декоративні панелі, великі дзеркала і картини. Ще одним плюсом для оформлювальної діяльності є їхня здатність взаємодіяти з ґрунтованими поверхнями. Головне ж, що, не поступаючись механічним видам кріплення в стійкості з'єднання, двосторонній скотч VHB залишає їх далеко позаду, коли йдеться про естетичну привабливість.

Двосторонні стрічки також надають художнику щось вкрай важливе - право на помилку. Якщо вас не влаштовує отриманий результат або вам у голову несподівано прийшла більш цікава ідея, двосторонній скотч 3М легко видаляється з будь-якої поверхні, не залишаючи після себе слідів клею.

Творити можуть усі - щоб використовувати двосторонні клейкі стрічки, зовсім не потрібно бути професіоналом. Ба більше, вам також не знадобляться додаткові інструменти. Хоча, якщо ви у своєму мистецькому пориві прагнете до ідеалу, то можете використовувати універсальний прикаточний валик 3М для оптимально рівномірного нанесення скотчу на поверхню.

Вибираючи двосторонній скотч, орієнтуйтеся на характер і масштаб майбутнього завдання, вивчайте додаткові характеристики кожної окремої моделі. Вище ми вказали деякі можливі способи застосування різних категорій клейких стрічок 3М. Але цей список можна продовжувати нескінченно - наскільки вистачить вашої фантазії. 

Не сумнівайтеся, на сайті Inta.pro ви знайдете скотч, що відповідає будь-яким вашим потребам, якими б оригінальними вони не були. А якщо під час вибору виникнуть труднощі - звертайтеся по допомогу до наших консультантів, усі контакти вказані на тому ж сайті.


Фотоновини

  Таємна зброя комунальників

SVOBODA.FM