Останнє оновлення: 14:29 четвер, 23 травня
технології
Ви знаходитесь: IT / Чернігів / Відкрилася електропарковка на території університету «Чернігівська політехніка»
Відкрилася електропарковка на території університету «Чернігівська політехніка»

Відкрилася електропарковка на території університету «Чернігівська політехніка»

Будівництво і відкриття парковки з зарядкою для електротранспорту на території навчального закладу відбулося в рамках соціального проєкту, реалізованого AB InBev Efes Україна спільно зі студентами Національного університету «Чернігівська політехніка» за підтримки Чернігівської ОДА.

Уже зараз студенти «Чернігівської політехніки» добираються до університету на електротранспорті. Але стикаються з проблемою — відсутністю спеціально обладнаного місця для його паркування і підзарядки. Маючи успішний досвід реалізації проєктів сталого розвитку, команда студентів «Чернігівської політехніки» та AB InBev Efes Україна вирішили це питання за допомогою побудови спеціальної парковки для електровелосипедів, скутерів, гіробордів та інших видів електротранспорту.

«Ми намагаємося підтримувати домашні регіони та застосовувати всі можливі ресурси для їх розвитку – зараз це один із пріоритетних напрямків компанії. Починаючи з минулої весни, нам вже вдалося реалізувати цілий ряд соціальних проєктів в Чернігові та в області. Спільна програма з «Чернігівською політехнікою» за підтримки Чернігівської ОДА – це лише перший крок, який слугуватиме поштовхом для розвитку зеленої інфраструктури в регіоні.Безумовно ми не зупинимося на досягнутому, адже у нас заплановано проведення ще кількох проєктів, і ми зараз активно займаємося їх реалізацією», – говорить Денис Хренов, в.о. генерального директора AB InBev Efes Україна.

Наразі станція оснащена можливостями зарядки від джерел сонячної енергії й підтримує широкий спектр інтерфейсів для підключення і заряджання акумуляторів різних типів.

«Ми пишаємося студентами «Чернігівської політехніки», які своїми ідеями і талантами, популяризують розвиток електротранспорту, прагнуть зберегти для нащадків чисте повітря та екологію. Створення електропарковки на території національного університету «Чернігівська політехніка» – це пілотний проєкт, який слугує поштовхом для розвитку зеленої інфраструктури в регіоні», – зазначила Світлана Святушенко, заступниця начальника Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства Чернігівської ОДА.

AB InBev Efes Україна виділила додаткове фінансування на облаштування території поруч з парковкою. Таким чином була створена повноцінна екологічна зона. Зараз територія навколо парковки викладена плиткою, що робить її зручною для під'їзду, а на паркані за паркуванням зображений мурал, який символізує рух на краще і більш екоусвідомлене майбутнє.

Протягом багатьох років компанія AB InBev Efes Україна також співпрацює з Чернігівським НОК (Національний олімпійський комітет) для активізації розвитку спорту в регіоні та просування концепції здорового способу життя.

Нагадаємо, що для підтримки локальних спільнот в боротьбі з COVID-19, компанія AB InBev Efes Україна у березні реалізувала донацію засобів індивідуального захисту, а у квітні передала 6 кисневих концентраторів лікарням міста.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Таємна зброя комунальників

SVOBODA.FM