Останнє оновлення: 14:29 четвер, 23 травня
коронавірус / IT / волонтерство
Ви знаходитесь: IT / Чернігів / Мобільний додаток чернігівських студентів для волонтерів вже доступний на Google Play
Мобільний додаток чернігівських студентів для волонтерів вже доступний на Google Play

Мобільний додаток чернігівських студентів для волонтерів вже доступний на Google Play

Як вже повідомляв сайт "Свобода.ФМ", студенти кафедри ІКС Чернігівської політехніки розробили мобільний додаток "BeHome" для координації дій волонтерів під час пандемії COVID-19.

І ось сьогодні друга приємна новина від розробників - програма стала доступною для скачування вже офіційно на Google Play для усіх пристроїв Android.

Розробники програми - студенти другого курсу спеціальності Комп'ютерна інженерія - Ніщенко Артем Віталійович та Максименко Олексій Володимирович під керівництвом викладача кафедри Супруна В`ячеслава Володимировича за підтримки компанії Webchain:

- Реалізували свою ідею ми з власної ініціативи, але за підтримки викладача. Цей проект наш і він поза навчальним процесом. Але університету він сподобався настільки, що готовий його популяризувати. Код писали ми з Артемом вдвох. Ще кілька людей допомагали нам, консультували. Зокрема, у питаннях дизайну, - коментує Олексій Максименко.

- Якою була потреба чи мотивація у вас взятися за розробку цього додатка?

- Ми хотіли показати, що зручно і просто опомагати одне одному, а мобільний додаток в цьому може дуже допомогти.

- Додаток географічно локалізований? Хто ним може користуватися?

- Користуватися може будь-хто в Україні на всій її території. Для того, щоб додаток можна було використовувати в усьому світі, достатньо лише одного оновлення, яке ми можемо зробити. Це неважко.

- Чи будете ви докладати зусиль, аби додатком користувалися в усьому світі? Чи є аналоги у вашого продукту?

- Ми цікавилися цим питанням. Наскільки мені відомо, аналогів не існує. Є пов’язані з карантином додатки. Але це або новини, або повідомлення про нові зараження відповідно до локації. Але саме програми для волонтерів не було. Оновлення для глобального використання є в наших планах.

- Все-таки волонтерство - це українська фішка. Але чи отримуєте ви самі підтримку? Адже це певні витрати часу і коштів. Наскільки вам під силу буде постійно вдосконалювати власний продукт? Де плануєте шукати ресурс?

- Як вже сказав, університет допомагає з піаром. Ви праві, розробка і розміщення на Google Play коштувала певної суми грошей. Але це цікаво і головне зараз - це відгук аудиторії. Будемо дивитися, наскільки вона реагує і наскільки наш продукт справді потрібен. Відповідно до цього і будемо приймати рішення, що робити далі.

- А для техніки Apple і iPhone буде аналогічний додаток?

- Поки що ні. Бо розробка і просування для iPhone - це наразі дороге задоволення.

Для довідки:
Додаток має спростити критичну ситуацію із розповсюдженням коронавірусу шляхом координації та співпраці волонтерів та звичайних громадян.
Якщо Ви людина, котра потребує ліків, продуктів харчування або маєте інші нагальні проблеми спричинені умовами самоізоляції, то в додатку можна легко залишити запит про необхідну Вам допомогу.
Водій або небайдужий пересічний громадянин, котрий побачить це повідомлення, зможе сконтактувати з вами.
"BeHome" повинен налагодити зв'язок сіл з містами, адже волонтери зможуть завчасно дізнатися де що необхідно.
 
Ще раз нагадуємо посилання для скачування:

https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.study.behome 

Підписуйтеся на наші оперативні новини і цікавинки у Telegram і Twitter.

Коментарі (1)

Юрист Олександр | 2020-04-16 21:29

Будемо раді підготувати необхідні документи для мобільного додатку чернігівських студентів, як публічну оферту, так і політику конфіденційності - legal-support.top/dokumenti-dlya-ios-ta-android Ураховуючи що додаток зроблений волонтерами для волонтерів, всі роботи з розробки документів виконаємо безкоштовно.
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Таємна зброя комунальників

SVOBODA.FM