Останнє оновлення: 14:29 четвер, 23 травня
офіційно
Ви знаходитесь: IT / Чернігів / ЧНТУ став «Чернігівською політехнікою»
ЧНТУ став «Чернігівською політехнікою»

ЧНТУ став «Чернігівською політехнікою»

Відповідно до наказу МОНУ від 10.12.2019 № 1532 Чернігівський національний технологічний університет перейменований у Національний університет «Чернігівська політехніка».

Внаслідок оптимізації мережі закладів вищої освіти м. Чернігова за останні 8 років до університету було приєднано чотири навчальні заклади, і на сьогоднішній день ми багатопрофільний, багатогалузевий класичний університет, який займає провідне місце у системі вищої освіти України, і має значний вплив на наукові, освітні, культурні та соціальні процеси в регіоні.
Перейменування Чернігівського національного технологічного університету у Національний університет «Чернігівська політехніка» сприятиме зміцненню професійного іміджу університету, посиленню його міжнародної інтеграції, розширенню освітньо-наукових горизонтів для реалізації новітніх освітніх програм та наукових проєктів.
Таким чином, наш університет остаточно інтегрується в єдиний науково-освітній європейський простір, а наш новий бренд «Чернігівська політехніка» приєднується до таких провідних навчальних закладів, як Люблінська, Вроцлавська, Лодзька, Львівська та Міланська політехніки. Вітаємо всіх студентів та співробітників з початком нового етапу розвитку нашого університету! - повідомляє офіційна сторінка ЧНТУ.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Таємна зброя комунальників

SVOBODA.FM