Останнє оновлення: 14:29 четвер, 23 травня
технології / Імідж*
Ви знаходитесь: IT / Якісний 3G / Що таке зелений тариф та як він працює на практиці?
Що таке зелений тариф та як він працює на практиці?

Що таке зелений тариф та як він працює на практиці?

Отримувати гроші з повітря давня мрія кожного, але, на жаль, нездійсненна. На відміну від повітря, реально отримувати додаткові кошти від сонця. Така фінансова схема можлива у тому випадку, якщо ви станете власником сонячних електростанцій, які отримують сонячну енергію, та переробляють її в електроенергію, яку в подальшому ви можете не просто споживати самостійно, але і продавати “зайву” енергію.

Побудова та підтримка великої електростанції - доволі важка справа, при цьому ті станції, які вже побудовані - не готові покривати сучасні потреби в електроенергії. Обладнання потребує повного оновлення на більш сучасне, але для цього необхідно розгрузити або навіть тимчасово вимкнути станцію, даби відправити її на ремонт. Дозволити собі такі канікули ніхто не може, але і продовжувати так не можна. Так, через нехватку електроенергії проводились планові відключення, але така міра недопустима в сучасному суспільстві.
Одним зі шляхів вирішення проблеми став, так званий, зелений тариф - програма, що дозволяє придбати сонячні електростанції за найкращими умовами та не тільки перейти на самообслуговування, але і продавати зайву невикористану енергію. Розглянемо більш детально як це працює на практиці.
На першому етапі ви звертаєтесь до спеціалістів за консультацією, вони зможуть не просто приїхати та встановити електростанції. Спочатку вони проаналізують вашу місцевість, зроблять всі необхідні розрахунки та допоможуть визначити рентабельність даної справи - таким чином ви не просто будете вкладати кошти, але і будете розуміти як швидко і за яких умов окупиться ваша справа. Звісно повність спрогнозувати кліматичні зміни доволі важко, але спеціалісти аналізують вашу поточну ситуацію, які були кліматичні зміни за останні роки, та як потенційно може змінитися стан справ.
Після першого етапу, вам буде запропоновано яку кількість та які сонячні електростанції ви зможете у себе встановити. Далі майстри роблять необхідні заміри та будуть проведені необхідні роботи по монтажу. При цьому масштаби можуть бути як в рамках одного господарства, так і цілого бізнесу, якщо мова йде про підприємства та великі об’єми. Якщо самостійно займатись кожним з етапів процес може затягнутись, а ви просто потонете в бюрократії, на противагу робота зі спеціалістами у галузі зелених тарифів, дозволить вам зекономити час та ресурси і якомога швидше почати окуповувати дану станцію.


Фотоновини

  Таємна зброя комунальників

SVOBODA.FM