Останнє оновлення: 09:03 п'ятниця, 23 травня
Полювання
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Чернігівщина: Розпочнеться сезон полювання

Чернігівщина: Розпочнеться сезон полювання

Dead-wildНа території Чернігівської області розпочинається сезон полювання на диких парнокопитних та хутрових тварин.

Колективне та облавне полювання на диких парнокопитних тварин триватиме з 27 жовтня до 31 грудня 2007 року, на зайця-русака, лисицю та єнотоподібного собаку – з 3 листопада 2007 року до 28 січня 2008 року.

Днями колективного та облавного полювання на парнокопитних, а також полювання на зайця-русака встановлені субота й неділя.

Про це говорить наказ Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства № 35 від 03.05.2007 року «Про проведення полювання на диких парнокопитних та хутрових тварин в мисливський сезон 2007/2008 року на території Чернігівської області», зареєстрований в Головному управління юстиції у Чернігівській області 04.05.2007 року за № 8/631.

Полювання буде розпочато лише у тих мисливських господарствах, де є в наявності діюче мисливське упорядкування угідь.

В зв’язку з відсутністю матеріалів діючого мисливського упорядкування заборонено полювання наступним користувачам:
ДП «Борзнянське лісове господарство»,
ДП «Добрянське лісове господарство»,
ДП «Прилуцьке лісове господарство»,
МРП «Бахмацьке»,
МРП «Прилуцьке»,
МРП «Ічня»,
МРП «Коропське»,
МРП «Новгород-Сіверське»,
МРП «Семенівське».

Денна норма відстрілу зайця-русака одним мисливцем – один заєць.

Полювання на зайця-русака проводитиметься за відстрільними картками, що видаються користувачами мисливських угідь, у межах установленої пропускної спроможності угідь.

Полювання на диких парнокопитих тварин проводитиметься за ліцензіями згідно із
- затвердженими Міністерством охорони навколишнього природного середовища України Лімітами добування (відстрілу, відлову) диких парнокопитих тварин у сезон полювання 2007/2008 року та
- Інструкцією про порядок видачі ліцензій на добування мисливських тварин та порядок здійснення полювання на цих тварин, затвердженої наказом Держкомлісгоспу України від 27 грудня 2000 року № 153 і зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 14.03.2001 року за № 228/5419.

Колективне та облавне полювання на парнокопитих тварин дозволяється в складі не більше 20 (двадцяти) мисливців, включаючи нагоничів, і не більше двох разів в одному мисливському угідді (квартал, поле і т.п.) протягом сезону.

Добування вовка, лисиці та єнотоподібного собаки дозволяється здійснювати за наявності у мисливця ліцензії або відстрільної картки на добування інших мисливських тварин.

Вихід на полювання без реєстрації в контрольній картці забороняється.

За повідомленням Державного управління охорони
навколишнього природного середовища
в Чернігівській області.

 

До теми:

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Чому Панявежис милував око

SVOBODA.FM