Останнє оновлення: 16:11 четвер, 25 липня
Комунальні послуги
Ви знаходитесь: Економіка / Україна / “Коли є змога – ми завжди зменшуємо”: мер Конотопа пояснив перегляд тарифів на воду в місті
“Коли є змога – ми завжди зменшуємо”: мер Конотопа пояснив перегляд тарифів на воду в місті

“Коли є змога – ми завжди зменшуємо”: мер Конотопа пояснив перегляд тарифів на воду в місті

Збільшення вартості водопостачання Артем Семеніхін назвав вимушеним і, можливо, тимчасовим кроком. Він нагадав, що пів року тому міська влада знайшла можливість знизити тариф, попри воєнний стан у країні.

15 лютого виконавчий комітет Конотопської міської ради на своєму засіданні встановив нові тарифи на теплову енергію та її постачання, а також – на водопостачання та водовідведення. Тариф на тепло для населення залишився незмінним, тоді як водопостачання подорожчає приблизно на 2 грн. Міський голова Конотопа Артем Семеніхін у відеозверненні на Facebook пояснив, що підвищення ціни є вимушеним.

“Зараз у зв'язку з тим, що у нас здорожчала електроенергія, у зв'язку з тим, що споживання води колосально зменшилося, а насоси подачі працюють, тим паче зараз у нас електроенергія є, у цілодобовому режимі вода постачається, наш водоканал почав нести збитки. І зараз тільки борг по воді виявився за крайній місяць близько 1,3 млн. Тому нам довелося, можливо на деякий час, але повернутися до попереднього тарифу, який був перед тим, як ми його зменшували”, – заявив Семеніхін.

Мер Конотопа нагадав, що влітку міська влада знайшла можливість знизити тариф на воду і він не змінювався пів року.

“Наша команда дотримується такого принципу: коли є можливість – треба зменшувати тарифи. А то знаєте як буває: от солярка до 70 грн зросла – все, давайте швиденько тарифи піднімати. А потім коли вона падає до 50 грн – чомусь тарифи не опускають. У Конотопі не так. Прошу зауважити: коли була можливість – ми зменшували. І пів року люди у нас, у нашому місті Конотопі платили за воду менше, коли це було реально можливо зробити дешевше”, – наголосив Артем Семеніхін.

Нагадаємо, на засіданні 15 лютого виконавчий комітет Конотопської міської ради також ухвалив рішення про скасування оплати за проїзд для пасажирів комунального електротранспорту. Проїзд став повністю безкоштовним із 16 лютого – Конотоп зробив це першим з-поміж усіх міст України.

Також від 26 жовтня минулого року у місті діє програма “Соціальний хліб”. Буханці роздають безкоштовно інвалідам першої групи, вимушеним переселенцям, сім’ям із дітьми до 18-ти років, іншим соціально вразливим верствам населення.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Спека у багатоповерхівках: безпека для дорослих і дітей

SVOBODA.FM