Останнє оновлення: 09:51 вівторок, 4 листопада
Залізниця / Перевезення багажу
Постійне посилання: http://newvv.net/economic/ukraine/199935.html

Багажне відділення київського вокзалу «переїде» на станцію Київ-Товарний

З 1 вересня багажне відділення вокзалу станції Київ-Пасажирський працюватиме на станції Київ-Товарний.

Південно-Західна залізниця вирішила змінити місце прийому поклажі, аби покращити якість обслуговування клієнтів. А також поліпшити умови роботи працівників самого відділення. Зокрема, залізничники переобладнали приміщення, які знаходяться на станції Київ-Товарний.

Про це «Високому Валу» повідомили у ДТГО «Південно-Західна залізниця».

Відтак, схема розташування службових приміщень та спеціалізованих споруд розроблена так, що клієнти витрачатимуть значно менше часу на оформлення та отримання багажу чи вантажобагажу, а залізничники – на його видачу.

Крім того, працівники Південно-Західної залізниці облаштували на станції Київ-Товарний значно зручніший під’їзд до багажного відділення.

Отож, з осені 2009 багажне відділення вокзалу станції Київ-Пасажирський розпочинає роботу на станції Київ-Товарний за адресою: м. Київ, вул. Федорова, 32. 



































































































































закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Міс-Латвія приїздила в Чернігів. ФОТО

SVOBODA.FM