Останнє оновлення: 12:55 субота, 5 жовтня
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / «Агротрейд» почав будівництво елеватора в Чернігівській області
 «Агротрейд» почав будівництво елеватора в Чернігівській області

«Агротрейд» почав будівництво елеватора в Чернігівській області

На початку цього місяця Агропромислова група «Агротрейд» почала будівництво елеватора в Чернігівській області. Здача першої черги, яка включає в себе приймальне відділення, дільниці для очищення та сушіння зерна, склади для тимчасового зберігання сухого зерна на 2,1 тис. тонн та вантажні потужності для завантаження зерна в автомобільний і залізничний транспорт, намічена на листопад 2012 року, інформує ресурс "Агро-Перспектива".

Розробка проекту будівництва елеватора в с. Велика Дочка Борзнянського району Чернігівської області почалася торішньої осені. Сума інвестицій в проект складе 64 млн грн.

Проектна потужність елеватора становитиме 50 тис. тонн зерна на рік, обсяг одноразового зберігання складе 1,4 тис. тонн зерна на добу, при чому для підробки і сушки можуть прийматися одночасно дві культури. Проектна продуктивність з приймання і відвантаження зерна з елеватора становитиме не менше 150 тонн на годину.

В Україну на поточну дату налічується 658 сертифікованих потужностей для зберігання зерна загальною місткістю не більше 29 млн тонн.

Загальна ємність системи зберігання в Україну становить близько 45 млн тонн, що цілком достатньо для зберігання всього зібраного в Україну врожаю, проте 36% з цих площ знаходяться в незадовільному стані. Ємність державних сховищ становить 5,5 млн тонн, або 19% від загальної ємності сертифікованих зерносховищ.

Агропромислова група «Агротрейд», підконтрольна Всеволоду Кожемяко, працює на українському зерновому ринку з 1998 року.

До складу групи входять 12 елеваторів і хлібоприймальних підприємств із загальною потужністю зберігання 550 тис. тонн в п'яти регіонах України: Харківській, Полтавській, Сумській, Чернігівській та Луганській областях. В управлінні Групи знаходяться 45 тис. га землі в Чернігівській, Сумській, Полтавській і Харківській областях.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

   Чорна Десна і мертвий пляж

SVOBODA.FM