Нелегальні копалини не піддаються підрахунку?
У Чернігівській ОДА відбулось засіданні обласної комісії з питань упорядкування підприємницької діяльності, пов’язаної з геологічним вивченням надр та видобуванням корисних копалин.
Йшлося про реалізацію інвестиційних проектів, пов’язаних з використанням мінерально-сировинної бази області.
За словами заступника голови ОДА Наталії Білоус, із розвіданих майже 400 родовищ області до промислової розробки залучено 80. Ще ряд родовищ готується до освоєння, чому сприятиме впровадження напрацьованих інвестиційних проектів.
к повідомив заступник начальника управління розвитку промисловості, інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності головного управління економіки облдержадміністрації Олександр Капелюха, на сьогодні в області реалізуються та готуються до впровадження 16 інвестиційних проектів загальною кошторисною вартістю понад 100 млн. дол. США. Він детально проаналізував хід реалізації кожного проекту, зупинившись на проблемних питаннях, що виникають.
Також заслухано інформацію про результати спільних перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства при розробці надр заступника начальника Державної екологічної інспекції в області Юрія Резніченка та начальника Державної інспекції промислової безпеки та охорони праці на виробництвах та об’єктах підвищеної небезпеки Миколи Пономаренка.
Як зазначив Юрій Резніченко, головна проблема проведення перевірок контролюючими службами – відсутність на державному рівні методик нарахування збитків, зокрема, за несанкціонований видобуток корисних копалин.
Дана методика вже розроблена, але, на жаль, не затверджена.
Підсумовуючи засідання, Наталія Білоус наголосила на необхідності активізації роботи по залученню інвестицій у сферу надрокористування та реалізації заходів, спрямованих на ефективне використання надр, зокрема, співпраці та обміну інформацією між усіма контролюючими органами.
За повідомленням
Управління у справах преси та інформації
Чернігівської ОДА
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 6114 |
Посилання до теми:
14.05.2008 Звітує Держекоінспекція Чернігівщини
28.03.2008 Чернігівський пісок під пильним наглядом ОДА
15.01.2008 Держекоінспекція: Болючі питання року
Додати коментар: